Skocz do zawartości

Ramdoks

Użytkownicy
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ramdoks

  1. Ramdoks

    Co czytacie?

    Dzięki nad tą Sagą Pieśni i Lodu zastanawiałem się już ale o "Delegaturze Nocy" nie słyszałem trzeba się będzie wybrać do empiku...
  2. Ramdoks

    Co czytacie?

    Ja z książek o świecie Warhammera (powieści) czytałem sagę o Gotreku i Felixie ale wręcz nałogowo grałem w Warhammer Fantasy Roleplay Game. Znacie może coś hmm w stylu Wiedźmina (chodzi o sytuację polityczną)?
  3. Ramdoks

    Co czytacie?

    Warhammer the best (milion sesji) a ja czytam a raczej brnę przez Terrarchów Williama Kinga.
  4. Ja swoją przygodę z fantastyką zacząłem czytając jakiś zbiór Baśni Kaukaskich, lecz dopiero Harry Potter którego do dziś dobrze wspominam rozbudził we mnie prawdziwą pasję. ;D
  5. A wszystkim którzy chcą się dowiedzieć skąd Sapkowski czerpał (hmm... nie pomysły) ale inspirację polecam przeczytać jego opis legendy arturiańskiej która jest w "Maladie".
  6. Ja jako wielki fan Wiedźmina powiem że podobają mi się bardzo postacie Regisa i Milvy w szczególności rozmowa w której wampir wyjaśnia sprawę swego wampiryzmu i na końcu słowa Milvy podsumowujące męską mentalność. Ciekawą postacią jest również Sigismund Dijkstra i "wielka ucieczka z Faolitarną" przez przełęcz.
  7. Witam wszystkich - pierwszy post. Moim ulubionym autorem jest Andrzej Sapkowski za niezwykle skomplikowaną sytuację polityczną w sadze o Wiedźminie a także za psychikę bohaterów. Szczerze wszystkim polecam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...