Jump to content

Murky

Redakcja
 • Posts

  596
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Murky last won the day on February 5 2017

Murky had the most liked content!

About Murky

 • Birthday 03/20/1989

Recent Profile Visitors

1,694 profile views

Murky's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. W dupę węża, jak ten czas zapieprza! PoE jest okay. Mechanicznie dobre, choć te cztery rodzaje obrony są nieco mętne. Tak czy siak walki na plus. Gorzej z fabułą. Nie wiem, kto wpadł na pomysł, by uderzać w aż tak epickie tony w zupełnie nowym uniwersum. W D&D sprawy bogów miały swój ciężar, bo ludzie mieli już jakiś stosunek do nich, a tu? Przypadkowe zlepki liter, nic więcej. To samo dodatki. 1 części Marchii była spoko, druga znów przesadnie pompatyczna. Torment to największa porażka roku. Od początku było jasne, że walki będą tu mało ważne, więc nie marudzę, że są do niczego. Ale fabułę pisał chyba ktoś na bani. Początek fajny, choć nieco leniwy. Akt w "żywym mieście" był idealnie wyważony i ciekawy, ale za zakończenie powinni trafić przed jakiś trybunał. Pośpieszne, raptowne i niewiele wyjaśniające. Zupełnie, jakby ktoś rzekl: no chłopaki, forsa się kończy, trza tu walnąć jakiś epilog. Że nie bardzo pasuje w tym miejscu? Oj tam oj tam.
 2. Panie, kto nie słyszał. Najlepszy był ten analityk, co twierdził, że gracze i tak płacą za mało za gry, bo w przeliczeniu na godzinę i tak jest taniej niż w kinie np. Gdyby ktoś się zastanwiał, czy debil, czy opłacony, to to drugie. Szybko odkryto, że ziomek ma powiązania z EA.
 3. No takie to słodkie: dwoje staruszków wspomina młodość. - A pamiętasz, Józefie, tę cukiernię na Iksińskiej? Tę, którą przed wojną prowadził Icek? \ - A jużci, Stefanio, że pamiętam! Zacne ciastka byly. Teraz to tragedya! Kto to slyszal, żeby lakocie maszyna wypluwala! (zwracam uwagę na "L" zamiast "Ł")
 4. Nie wiem, czy chciałbym widzieć Ubina w boju. Był wyjątkowy właśnie dlatego, że NIE walczył. Swoją drogą jeśli dobrze pamiętam, on jakoś tam uzasadniał, że stroni od topora. Pamięta ktoś co konkretnie mówił i czy da się z tego sensownie wybrnąć? Ja wiem, "koniec świata, chędożyć przysięgi". Niby logiczne, ale jakieś takie mało odkrywcze.
 5. To wierzenia z "papierowego" RPG Dungeons & Dragons, a konkretniej nakładki na niego, pt. "Zapomniane Krainy" (Forgotten Realms). Pełno tego w internecie, nie sposób przegapić. Ot, choćby tutaj: http://sfery.wikia.com/wiki/Panteon_faeruński
 6. Nie o to mi chodziło, ale zgaduję, że o tym wiesz Tym razem względne dziadostwo = względne bezpieczeństwo. To akurat dobrze. A widoku tej pani mógłeś mi jednak oszczędzić, sadysto Kij tam, niech ma. Jak to mówi pewna niewiasta z TV: "Panie, to się musi kiedyś rozdupcyć, bo to nie ma siły, żeby się nie rozdupcyło". Może lepiej tak niż wspomnianą atomówką? Choć z dugiej strony też jakoś tak... standardowo. Jak znikać to z hukiem. Ja wiem: inwazja uzbrojonych w halabardy kucyków? Blizz mógłby trochę marudzić o swoich krowach, ale pozwu by już raczej nie składali... No i wyobraź sobie miny światowych gierojów na myśl o tak haniebnym zgonie. Taki Władek P. np. Albo gangsta-raperzy lub szefowie mafii. Ech, aż się łezka w oku kręci
 7. Wreszcie jakieś plusy z życia w tym kraju - nawet nikt się tu wysadzić nie chce
 8. To 1 to nieprawda. Juz w latach 70-tych zdaje sie tak robiono. Na bazy wojskowe glownie, ale na podobnej zasadzie. No i samochod ciut latwiej zdobyc i go uzyc. Co do S: mialem podobnie.
 9. Hej, no chyba nawet najgłupszy Misiewicz by zaczaił, że atomówką to zamachu raczej zrobić się nie da. Mam nadzieję. Tak, chodzi o pannę Smugę i koleżankę Co do Kukiza pozwolę sobie przemilczeć. Choć fakt - nie mieszanie się w ten bajzel to rozsądna decyzja.
 10. Heh, a propos tego komiksu z Overwatcha ("Magia Świąt"), ależ się szitstorm rozpętał internetach! Ło matko! Przeczytaj go sobie i zgadnij czemu
 11. Wiesz co jest najlepsze? Ten twój żarcik wydaje się niepokojąco realny. Ale kuźwa za stary się na tę politykę robię. Cholerne oszołomy. Oba obozy. Skąd się to bierze w tych ludziach? Głupi i głupsi. A i na zapleczu nie widzę sensownych kandydatów. Kilka razy z rzędu głosowałem na partie, które deklarowały zmiany zgodne z moim podejściem i zawsze po wyborach pierdołami się zaczeli zajmować. Dosyć ich mam i oficjalnie, pardon my french, kładę chuj na wybory. Niech sobie rządzi kto chce. Ten kraj i tak jest skazany na porażkę, obawiam się.
 12. Mrozu, ogrywałem to dla CDA w ramach preview. Wtedy dawało radę, ale było parę rzeczy do poprawki. Ja zażyczyłem sobie atomówkę na Sejm i przyległości. Chyba nic z tego. A mikołaj niby czerwony, to powinien atomówkę mieć...
 13. Tam gdzie zawsze - krew sie poleje i znow bedzie spokoj przez jakis czas. Demokraci przeginaja po calosci, a narodowcy i im podobni juz podnosza lyse lby. Jedni glupsi od drugich.
 14. Ja też obejrzałem, jestem fanem Warcrafta, ale zdanie mam podobne (z wyjątkiem pancerzy - taka konwencja, to jak marudzić na świetlówki w SW). Fabuły za cholerę bym nie zrozumiał, gdybym wcześniej nie kojarzył tych wydarzeń (książka Golden o wiele lepiej ją przedstawiała), efekty czasami biły po oczach tandetą, a aktorstwo... Matko boska, nie jestem kinomanem, ale z Khadgara i Medivha biło takie drewno, że aż żal się robiło. Guldan też słabo wypadł, jakoś bez charyzmy zupełnie.
×
×
 • Create New...