Skocz do zawartości

Murky

Redakcja
  • Postów

    610
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez Murky

  1. GW2? BLEEEEEEH! (Tak wiem - burak jestem, ale nie mogłem się powstrzymać :P)
  2. Obstawiam prawa autorskie do frazy Morrowind. A moze uwazaja (slusznie), ze Skywind brzmi lepiej niz Morrowind Rematered Mod? ;)
  3. A tam. Tygrysia Maska i Daimos to produkcje japonske. Oni inaczej podchodza do przemocy - nie panikuja nad tym, ze normalny czlowiek stanie sie rzeznikiem tylko dlatego, ze zobaczyl animowana krew. Tak jest tam zreszta do dzis (pomijajac fakt, ze czesc tych kreskowek jest skierowana do nastolatkow/doroslych, co u nas zdarza sie cholernie rzadko). Dzisiejsze telewizje racza nas glownie bajkami zachodnimi, z reguly istotnie gownianymi. Choc moze odzywa sie tu moje stetryczenie
  4. No ba! Szkieletor rządził A co z Tygrysią Maską? Pamiętam, że nie pozwali mi oglądać, bo jucha się lała Sprawdzałem niedawno i faktycznie, że mięsne - widać to było dla ciut starszych odbiorców, niż ja wówczas byłem
  5. No, musi tak to ono jest, waćpanna. Drzewiej to byli bajania - bardowie mędrsi i umiejętniejsi byli, a tera to jeno łapserdaki, darmozjady i dziady proszalne. Myszów ni masz, Daimosa ni masz, Królestwa Kalendarza i pokazów Października ni masz - tfu, srom to i hańba dla Korony! A młode nie docenią! Gadają, żeśmy starce i niedołęgi, a same ino łajno z pludrackich krajów oglądają, jako ten Turczyn sprośny gołe rzycie swoich świętych! Kpy, powiadam! Łby trocinami zapchane!
  6. Modo rządził VInnie też był ok, ale szefu (Throtlle chyba się zwał) taki se.
  7. Nie załamuj mnie i powiedz, ze chciaz to kojarzysz:
  8. Pokemony tu już były w szkole, a Daimos rządził wcześniej Eh, to był szał godny Dragon Balla
  9. Toz to świętokradztwo! Jesli urodziłeś sie w okolicach 1990 i nie pamietasz tego z Polonii 1 tos chyba z kosmosu. Panie, to klasyk!
  10. Po co to komu? H3 nadal jest uber, a pobranie moda do grafiki to zaden problem. Mlodzi i tak pewnie nie docenia, a starzy maja oryginal. I tak sie sprzeda, bo nastalgia to potega, ale po diabla to komu...
  11. Uwielbiam BG i dlatego wolę, by dali mu spokój. Ożywianie tak zasłużonej serii nie moze skoczyc sie dobrze - fanatycy (a do takich sie w tym przypadku zaliczam :)) zawsze beda marudzic nawet, jesli tytul bedzie calkiem udany (np. Fallout 3). Chetnie zobacze nowego rpga ze swiata d&d, ale nie pod TYM tytułem.
  12. https://www.youtube.com/watch?v=e4Pzsl6FKf8 kto pamięta?
  13. Nie. Nie zamierzam piac z zachwytu tylko dlatego, ze inni tak robia. Rozumiem dlaczego ludziom sie to podoba, ale w moim przypadku cos nie chwycilo.
  14. Nie jest zle - sadzilem, ze bedzie duzo gorzej. Powinno pojsc na ultrasach ;)
  15. Baaaah. Lubie TESy, ale Skyrim jakos mi nie podszedl. Niby wszystko ma, ale nudne to jak czort.
  16. Murky

    Czego słuchacie?

    Taka ukryta opcja niemiecka?
  17. Nie. Wczytuje pół godziny i nic się nie dzieje.
  18. Murky

    Co myslicie o Hobbicie?

    Ej, co chcesz! Smok i tak był niezły! Przypomnij sobie strzygę. Z Sonkym i Brewerem się parę dni z niej śmialiśmy jak debile
  19. Murky

    Co myslicie o Hobbicie?

    A tam. Nigdy nie miałem nabożnego stosunku do prozy Tolkiena, więc to akurat mi nie przeszkadza, ale rozumiem twój ból
  20. Murky

    Co myslicie o Hobbicie?

    Ja wreszcie widzialem pierwsza czesc (na tvn) i powiem, ze slabsze to to niz LoTR, ale glownie dlatego, ze bardziej dziecinne. Wiem, ze to dokladnie jak w przypadku ksiazki, ale stroje wiekszosci krasnoludow to kpina. Sceny walki w tunelach goblinow tez glupkowate. Podobal mi sie natomiast Blady Ork - mial w sobie "to cos".
  21. Murky

    Seriale fantastyczne

    Szefu, wlasnie oglądam 2 sezon Wikingow i znow nasunęło mi sie pytanie natury historycznej. Pamietasz scene, w ktorej Floki sie zeni? Czy ten rytulal z wymiana mieczy i pierscieni jest prawdziwy, czy to wymysl? Jesli prawdziwy, to jaka byla jego symbolika? Te pierscienie byly nowe, czy tez dziedziczne np. po matkach, jak miecze po ojcach? Hm?
  22. Bardzo słuszna idea. Oczywistym jest, że te 16 DLC można by zamieścić w grze od razu i nie robić wokół tego szumu, ale pokazanie ludziom, że nie muszą być dymani (bo jak inaczej nazwać to, że płatne dodatki są ogłaszane jeszcze przed premierą?) zasługuje na pochwałę. Rozumiem, że REDzi robią pokazówkę dla celów marketingowych, ale jakoś mnie to nie obchodzi - jeśli ktoś chce się wyróżnić w taki sposób, to mogę mu tylko pogratulować.
  23. Co ciekawe na poczatku mowili, ze chca zagospodarowac tych graczy, ktorzy lubil Soulsy, ale nie maja cierpliwosci do niektorych rozwiazan (np. wspomnianych respawnow). Niezle im wyszlo, ale niech sie pospiesza z tymi latkami, bo szlag moze czlowieka trafic ;)
  24. Owszem, nadal uwazam, ze 90% gier z KS'a to kupy lub przecietniaki Tym nie mniej Wasteland 2 to poki co gra roku. Ciekaw jestem, jak wypadnie Numeria i PoE.
  25. Jest lepiej niż było, ale jeszcze daleko do ideału. Crashe zdarzają się rzadziej, podobnie jak spadki FPS-ów, ale nie wyeliminowano ich całkowicie. Nawiasem mówiąc gra jest bardzo fajna - takie Soulsy, ale ładniejsze i z logiczniejszymi respawnami mobów. Na tym etapie (po ok. 3h gry) wydaje się nieznacznie łatwiejsza od DS, ale i tak wymaga skupienia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...