Skocz do zawartości

Masta_Artista

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Masta_Artista

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Ohh...widzę, że ktoś postanowił wstawić tutaj mój post Nie pamiętam tylko pod jakim nickiem go wrzucałem, Masta_Artista, Skejtus882, a może jeszcze inaczej W każdym bądź razie pozdrawiam i dziękuję, że ktoś się tym ponownie zainteresował Jeśli jeszcze szukasz klimatycznych nazw, zrobiłem nowy post (ale na innym forum) proszę bardzo : Budowle (Grody, wsie, karczmy, kontynenty, łańcuchy górskie wedle uznania) : Bradburg Opalon Kagran Angarmash Heleden Hellden Serrant Panagrad Pellangar Ubaran Karrad Holdburg Nakat Convar Eivar Pogórze Samaryt (mieszkańcy to NIE samarytanie, a Samaryci ) Nusultan Shellwar Amn'nikrowash Gma Ellador Nilljah Ubaran Onikhorr Imiona + Nazwiska (Każdej maści, nie alfabetycznie ) Jese Ardyn Ryke Khyll Dreimhold Sariel Bellmount Nightleef Was-There Shht Agor Geddon (pozdrowienia dla WoW-a) Sardiff Caeden Khem Sassumaru Teitono Warinaru Golb Gren Dieter Abelard Schizz Siluvaine Amy Dizz Imiona Demonów (czy przydomki, jak tam "kcecie" ) Łowca Głów Siarkomówny Piewca Trubadur Rzezi Gnkh'Arth Siewca Płaczu Strażnik Bólu Oprawca Bezimienny Spijacz Krwi Lustro Szkarłatu Kagramus Videth Esseleinarth Defetran Hrabia Noży Ognioplój Krwawa Pozytywka Oczy Mgły Rarmillon Przedmioty (Artefakty, klucze ((czyli przedmioty powiązane z fabułą )) i wszielki, zalegający śmieć ) Rutyna Gońca Słoneczny Kafar Mitra Rewanżu Rzeźnik Sianokos Wiec Burzy Zapowiedź Ciszy Biały Kaktus Złota Palisada Róg z Mosiądzu Lustrzana Zasłona Kły Stoizamurem Bezpieczeństwo Ostatnie Wezwanie Zadanie od Morgala Powinność Obrońca ludzkości Rybak Wybraniec Zew Otchłani Zębaty Ogon Żyleta Błysk Wieczoru Czerwona Łuna Szept Okruch Edomu Leśny Szum Kamień Pustki Strzała Kierunku Zegar Świata Oko Bezmiaru Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...