Skocz do zawartości

kadina

Użytkownicy
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O kadina

  • Urodziny 15.08.1990

Osiągnięcia kadina

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Ja etż wolę oryginalne wersji, przynajmniej w tych językach, które znam w miarę, bo nie wyobrażam sobie na przykład grac po koreańsku Ale znam wiele osób, które odrzucają gry, bo nie mają poslkiej wersji językowej. __________________ ...in this world of tanks all I need is a bigger rifle..
  2. Właśnie przyznać się Ja wskrzeszam, bom trafiła tu zupełnie niedawno. _________________ ...in this world of tanks all I need is a bigger rifle..
  3. Ja się doczekałam klucza do jagged alliance online i teraz sobie szarżuję A z zapowiedzianych nowości chetnie bym sie dostała do testów tej gry tutaj Command & Conquer Tiberium Alliances. Klasyka w końcu w postaci gry na www ______________ ...in this world of tanks all I need is a bigger rifle..
  4. Moim ulubionym jest Richard Dawkins. Po prostu rewolucjonizuje moje poglądy na świat i życie. Mogłabym również polecić Kenna Folleta i Haruki Murakami, ten ostatni ma niesamowitą wyobraźnię. ________________ ...in this world of tanks all I need is a bigger rifle..
  5. Raczej wątpię, żeby ten gatunek padł. Może i nie mamy zbyt wielu rodzimych dobrych tytułów, ale za to mnóstwo gier dostaje dobre tlumaczenia na polski, jak chociażby jeden z ładniejszych mmorpgow ostatnich lat drakensang online. Ja się w tej grze nie nudzę ________________ ...in this world of tanks all I need is a bigger rifle..
  6. Niezmiennie Forrest Gump i Zielona Mila, czyli klasyka w najczystszej postaci. Mogłabym oglądać non-stop i nadal by mi się nie znudziły. _________________ …entering the shadowrun online, hoping to survive…
  7. kadina

    Czego słuchacie?

    Ja słucham wszystkiego co jest związane z głosem Maynarda, czyli The-Perfect-Tool-Puscifer-Circle. Jestem uzależniona od jego głosu i twórczości również. _____________________ …entering the shadowrun online, hoping to survive…
  8. kadina

    Skyrama

    Skyrama jest akurat jedną z lepszych -ram, czyli wszystkich możliwych symulacji, których ostatnio jest od zatrzęsienia. Ja akurat pierwszy raz zagrałam przez siostrzenicę, ale sama dałam się wciągnąć _______________________ …entering the shadowrun online, hoping to survive…
  9. kadina

    Co czytacie?

    Ja się zabrałam za kolejną pozycję Kena Folletta, dla odmiany w oryginale, więc może to potrwać znacznie dłuzej niż poprzednio. Odkryłam go zupełnie niedawno i jestem zafascynowana twórczością. Ciekawe, przyjemne książki, ciężko się od nich oderwać. _______________________ …entering the shadowrun online, hoping to survive…
  10. Ja mogę polecić może nie tyle fantastykę, co triller, mianowicie Ken Follett. Czytałam kilka jego książek i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu, jak on to świetnie robi. Polecam szczególnie Filary Ziemi i Trzeci bliźniak. _________________________ …entering the shadowrun online, hoping to survive…
×
×
  • Dodaj nową pozycję...