Skocz do zawartości

marcel482

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcel482

  1. marcel482

    Muzyka filmowa

    Zachęcam do dzielenia się w tym wątku utworami z dziedziny muzyki filmowej, które wywarły na was bardzo pozytywne wrażenie oraz do wyrażania swojej opinii na temat takich kompozycji, które bardzo zawiodły Was swym brzmieniem. Jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie nie jestem entuzjastą tego typu muzyki, jednak bardzo spodobał mi się ten utwór: Two Steps From Hell - False King http://www.youtube.com/watch?v=48WowXfyTsA Polecam również bardzo ciekawy portal, dzięki któremu możemy być na bieżąco z nowymi wydawnictwami z tego gatunku oraz odkrywać i przesłuchiwać również starsze, wcześniej nieznane nam twory z tej branży ;D http://www.theost.com/
  2. Jako, że wątek ten został trochę zapomniany, postanowiłem go reanimować Wszelkim entuzjastom muzyki growej polecam następujące, bardzo obszerne zbiory: 1. http://vip.aersia.net/vip.swf 2. http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all Niektóre utwory z tych stronek pewnie się powtarzają, ale w dużej mierze różnią się zawartością i tym samym się dopełniają ;D Bonusowo (mniej pokaźne ilościowo, ale też ciekawe): 1. http://www.tomaszwacirz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64:darmowe-soundtracki-z-gier-do-pobrania&catid=34:blog&Itemid=71 2. http://gameplay.pl/news.asp?ID=52934
  3. Hmm, dzięki bo byłbym zapomniał... W swojej wcześniejszej wypowiedzi skupiłem się na pececie i zapomniałem poruszyć wątku innych machin Jeśli o nie chodzi, to pierwszym nabytkiem, który wpadł w moje ręce był kartridż do Pegasusa z kompilacją gierek, spośród których najczęściej młóciłem w nieśmiertelne Mario ;D
  4. Skoro już o baldurze mowa, uważam, że warto rzucić okiem na ten projekt: Jest to fanowska próba odtworzenia Baldur's Gate 2 na silniku Dragon Age: Origins ;D
  5. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wspomnieniami związanymi z waszą pierwszą grą, która wpadła w wasze ręce. Moją była na przykład (niestety bardzo mało znana) świetna gra Giants: Obywatel Kabuto. Jako, że była bardzo grywalna, mile ją wspominam, a sentyment pozostał ;D
  6. Ja niestety w żadną część baldura nie grałem, a jeśli chodzi o najlepszą grę według mnie to chyba jest to Wiedźmin, choć wiele świetnych gier pamiętam. Jednak Wiedźmina skończyłem dość niedawno, więc wrażenia jeszcze pozostały i zapewne to zadecydowało o moim ostatecznym wyborze. Za świetną grę uważam również (niestety bardzo mało znaną) Giants: Obywatel Kabuto. Była to moja pierwsza gra, więc sentyment pozostał, a że była bardzo grywalna, miło ją wspominam ;D
  7. Ze względu na fakt, że moja persona może poszczycić się przynależnością do zaszczytnego grona bibliofilów traktujących każdego przedstawiciela słowa pisanego z należytym Mu szacunkiem, bez względu na jego przynależność gatunkową, uważam, że to właśnie ja powinienem otrzymać książkę "Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód – Zachód". Oprócz tego, że posiadam wiele cech z dziedziny hołdowania i gloryfikowania sztuki piśmiennej, umożliwiających mi pretendowanie do miana największego kultysty książek, mogę się również poszczycić pewnymi atutami, które znacznie wyróżniają mnie na tle innych entuzjastów literatury, a zarazem stanowią kolejny powód dla którego to właśnie ja powinienem otrzymać tę książkę. Otóż, moja dusza składa się z dwóch dominujących ośrodków, z czego każdy z nich stanowi bardzo ważny element składowy mojej osobowości. Organ znajdujący się na wschodzie mej duszy, odznaczający się silnym temperamentem, odpowiedzialny jest za moje zamiłowania do militarystyki, szczegółowo opisywanych w powieściach fantastycznych bitew oraz uczestniczących w nich potworów, nocnych kreatur, mrocznych pomiotów, plugawych istot, potępieńców, czarcich bestii oraz heroicznych bohaterów. Natomiast cząstka o łagodnym uosobieniu, umiejscowiona na zachodzie, odznacza mnie wyjątkową wrażliwością na estetykę, dzięki której jako jeden z nielicznych jestem w stanie docenić takie szczegóły, jak kunszt wykonania okładki każdego "produktu celulozy". Na pograniczu tych dwóch komponentów mojej duszy znajduję się centrum całego układu, spajające je zamiłowaniem do treści uwiecznionych na papierze i wyposażające mnie w umiejętność obracania każdej stronicy dowolnej książki gestami wielce majestatycznymi i wyrażającymi apoteozę. Taka konstrukcja mojej duszy umożliwia mi, być może jako jedynemu człowiekowi, pełne utożsamienie się z przedstawicielem beletrystyki jakim są "Opowieści z meekhańskiego pogranicza" i dlatego uważam, że to właśnie ja powinienem je otrzymać. Ostatecznie więc meritum z tego płynie takie Że skoro dobrodziejstwa prozy doceniam wszelakie To właśnie ja tym tworem powinienem zostać obdarowany Gdyż na mej półce niczym jak w ołtarzu byłby traktowany Zapewne przez wszystkich domowników byłby bardzo lubiany Byłbym dumny, że to w mym sanktuarium jest przechowywany ;D
  8. Ja jestem zwolennikiem kinówek, jednak cieszę się, że dziedzina dubbingowania gier się u nas rozwija, ponieważ stała praktyka naszych aktorów zwiastuje coraz lepszą formę dubbingu w przyszłości. Zresztą, bardzo cenię sobie wolny wybór i uważam, że najlepiej jest, gdy gracz podczas instalacji (a może nawet z poziomu menu gry) ma możliwość samodzielnego zadecydowania, w jakiej wersji językowej chce podziwiać dźwięki oraz napisy. ;D
  9. marcel482

    Strefa Sesji RPG

    Ciekawy projekt. Również życzę powodzenia. Layout przypomina mi trochę dawną szatę graficzną Tawerny RPG, choć w mojej pamięci widnieją tylko jej jakieś skrawki, więc mogę się mylić
  10. marcel482

    Czego słuchacie?

    Ja na przykład słucham głównie rocka i metalu, jednak podgatunkowo bardzo zróżnicowanie. Od bluesrocka przez rapcore po thrash (którego ostatnio słucham najwięcej). Oryginalnego bluesa też słucham, gdy potrzebuję się zrelaksować, jednak jak na razie do gustu przypadł mi jedynie B.B. King - mimo wszystko nie planuję zaniechać dalszych poszukiwań
  11. W takim razie ja również, jako nowy użytkownik, pobawię się trochę w nekromantę. Przyłączam się więc do planu wskrzeszenia tego forum ;D
  12. Mój nick powstał w wyniku połączenia mojego pseudonimu z przypadkowym ciągiem cyfr
  13. Witam wszystkich! Zarejestrowałem się tutaj już wcześniej, ale że nie miałem jakoś okazji się przywitać, postanowiłem nadrobić zaległości Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...