Skocz do zawartości

PaNxRybA

Użytkownicy
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O PaNxRybA

  • Urodziny 30.07.1990

Osiągnięcia PaNxRybA

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Rosja jak zawsze zła. Korea przypuszcza atak na USA w 2027.
  2. Ja akurat w FSW nie mogłem się nigdy odnaleźć. Jakoś mi nie podchodziła. Jakaś taka nijaka jak dla mnie. A tak osobiście to zagrywam się teraz w kilka tytułów. Borderlands 2 kupiłem w ciemno bo była promocja na klucza. A tu wielkie zaskoczenie. Gra jest niesamowita. Ciekawe lokacje, oprawa graficzna i ten niesamowity humor. Tak więc polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia, albo nie wie co kupić. Druga gra to Homefront. Kupiłem bo też była promocja na klucze. Niespełna 11 zł. A multi w tej grze jest spoko. Kampania dla jednego gracza jest co prawda bardzo krótka (3-4h), ale i tak lubię ją przechodzić i następnie grać w multi. Deus Ex'a Human Revolution chyba nikomu z tutaj obecnych nie muszę przedstawiać. Klimat przez wielkie "K". Ta gra już teraz jest klasyką gatunku jak dla mnie. No i z racji tego, że naprawiłem swojego XBOX'a 360 to zagrywam się teraz na nim w FNR4, FNC i EA SPORTS MMA. Ale to tak dla zabawy tylko. Najbardziej z tych wszystkich gier wciągnęła mnie Forza Horizon(tak, na X'ie jestem piratem ). Praktycznie nie mogę się oderwać od telewizora. Gra bije na głowę wszystkie NFS'y jak dla mnie. Mój numer jeden w grach wyścigowych.
  3. PaNxRybA

    Drakensang Online

    Każda część jest gorsza od wszystkich innych C-RPG'ów. W tej grze nie ma nawet żadnej rzeczy, która by do siebie przyciągnęła.
  4. A tak w ogóle to co to się stało z ludźmi, że już nikt tu nie pisze? Wchodzę raz na tydzień bo wiem, że znajdę może z 2-3 posty do przeczytania. W tamtym roku jak dołączyłem, codziennie można było znaleźć jakąś ciekawą dyskusję.
  5. PaNxRybA

    Drakensang Online

    Grałem trochę. Normalna wersja na PC jest jak dla mnie słaba. A ta gra jeszcze bardziej. Pograłem z godzinę bo myślałem, że się wkręcę, a tu spać mi się zachciewało. A po drugie, kolega w linku do oficjalnej strony podał swój link referencyjny.
  6. Po sukcesach dwóch części Wieśka czuję, że to będzie bardzo dobra gra.
  7. Mam nadzieję, że tym razem postarają się bardziej niż przy dwójce. Chciałbym, żeby trójka była bardziej podobna do pierwszej części. No ja właśnie też liczę na to, że zrobią bardziej podobną do pierwszej części. Wszak "dwójka" też nie była zła. Ale to już nie to samo.
  8. Bardziej powiedziałbym, że do Two Worlds 2 jest podobne. ;)
  9. No ale już po przegraniu 10 godzin mogę jednak zmienić zdanie. :D Gra jest łatwa, to prawda. Ale do tego jest bardzo wciągająca. ;) Więc nie ma się czego obawiać.
  10. No według mnie taka muzyka idealnie pasuje do takich gier.
  11. No i już grałem. Jedyne co mogę teraz powiedzieć to to, że bardzo uprościli część "drugą". Za bardzo to przypomina mi Arcanię. Ale zobaczymy jak będzie w miarę rozwijania się akcji.
  12. Ja osobiście śmiem twierdzić, że moje 7/10 nie jest słabe. Ale myślę, że już nic nie zmienią. Za późno jest.
  13. Tak jak obiecałem, podaję tu linki do trzech filmików z mojej rozgrywki. Od razu sorry za chwilowe przycięcia oraz za tak słabą rozdzielczość, ale nie miałem żadnego programu do nagrywania więc musiałem nagrać w Xfire. Niższa rozdziałka pozwoliła na bardziej płynne granie podczas nagrywania. 1. http://youtu.be/BhmYy8BgFfk 2. http://youtu.be/0uF6d-_vW6I 3. http://youtu.be/dWmNPogHj1k Teraz czas na moje wrażenia. No więc z początku trochę się bałem siąść do tej bety z racji tego, że nie lubię jakoś żadnej części Diablo. Jakoś nigdy nie odpowiadała mi taka rozgrywka. Ale to kwestia gustu. I uprzedzam od razu, że grałem tylko barbarzyńcą. Nie miałem czasu aby przyjrzeć się innym postacią. Ogólne wrażenie z rozgrywki są bardzo pozytywne. Do części pierwszej i drugiej niestety porównać nie mogę bo nie obcowałem z nimi zbyt długo. Najpierw wymienię co mi się nie podobało bo myślę, że to ma większe znaczenie. Tak ja wymieniłem w poprzednim poście grafika oraz zbyt łatwe walki przez całą rozgrywkę są dokuczliwe. Grałem około dwóch godzin, a nie zginąłem ani razu. Nawet walka z większymi przeciwnikami jest nudna. Kolejne co mnie zdziwiło to, że na moim sprzęcie gra potrafi trochę przyciąć (specyfikację sprzętową wymienię pod koniec wypowiedzi). Również skill'i jest trochę za mało. Jestem przyzwyczajony od RPG'ów, a tam zawsze jest bardzo obszene okienko umiejętności. Do paczki rzeczy niefajnych dochodzi też brak możliwości zmiany kamery, bądź też jej operowaniem. Jest tylko sztywno umieszczona. Mnie akurat to bardzo drażni. No to teraz czas na lokacje. Niestety tutaj też jest na minus. Wszystko jest do siebie bardzo podobne. Za każdym razem gdy wchodzimy do "nowej" jaskini bądź też innego miejsca, mamy wrażenie, że już tu byliśmy. Do niczego więcej chyba nie mogę się już przyczepić. Teraz z innej półki. Co mnie w tej grze zauroczyło. No więc na sam początek zacznę od dosyć fajnych animacji walki. Mimo że walki są słabe to chociaż ładnie wyglądają. Kolejna rzecz, która rzuciła mi się w oczy to dosyć duża liczba naszych przeciwników. Uwielbiam zróżnicowane postacie oraz potwory. A w tej grze myślę, że jest tego dużo. Z racji tego, że grałem tylko jedną postacią nie mogę powiedzieć jakie są ogólne wrażenia z rozgrywki. Misje. Tutaj nie wiem czy dać minus czy plus. Za tym aby dać minus stoi fakt, że misje polegają praktycznie na poleceniach typu"zabij". I tyle. Ot cała filozofia. Za tym aby dać plusa świadczy fakt, że w tej grze nie da się znudzić wykonywaniem misji. Lubię oglądać sceny walki więc jest ok. Podsumowując. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że gra jest dobra. Niedociągnięć nie ma prawie w ogóle. Prócz trochę dużych wymagań. Co do całej reszty rzeczy, które nie spodobały mi się, mogę powiedzieć, że to kwestia gustu. Niektórym na pewno spodoba się ta gra w 100%. Mnie osobiście w pełni nie przekonuje. Ale już teraz mogę wystawić solidne 7/10. Co w obecnych czasach jest bardzo dobrą oceną. PS. Przepraszam za błędy i ogólnie trochę chaotyczny styl, ale pisałem to na szybko, tuż po zakończeniu rozgrywki. Specyfikacja sprzętowa. Processor: AMD Phenom II Black Edition X4 955 3.2GHZ @ 3.6GHz Memory: 4096 MB RAM II 1066MHz Hard Drive: 500 GB SATA II 7200 Video Card: NVidia GeForce GTX 560Ti 1024MB Monitor: Medion 22' 1680x1050 Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit Motherboard: Gigabyte MA770-UD3
  14. Zgadzam się z Cursian. Płacisz jeden raz, grasz ile chcesz. Na bank wyjdzie to taniej niż granie na oficjalnych serwerach w WOW'a. Więc jeśli się okaże lepsza lub taka sama jak jedynka to bez wahania zakupię i sam klucz do tej części.
  15. Zrobię nawet więcej. Nagram jeszcze do tego filmik z rozgrywki. A co do Guild Wars 2 to też czekam na betę. Ale gdzieś czytałem, że ta z kolei ma ważyć w okolicach 10-15 GB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...