Jump to content

PaNxRybA

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PaNxRybA

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/30/1990
 1. Rosja jak zawsze zła. Korea przypuszcza atak na USA w 2027.
 2. Ja akurat w FSW nie mogłem się nigdy odnaleźć. Jakoś mi nie podchodziła. Jakaś taka nijaka jak dla mnie. A tak osobiście to zagrywam się teraz w kilka tytułów. Borderlands 2 kupiłem w ciemno bo była promocja na klucza. A tu wielkie zaskoczenie. Gra jest niesamowita. Ciekawe lokacje, oprawa graficzna i ten niesamowity humor. Tak więc polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia, albo nie wie co kupić. Druga gra to Homefront. Kupiłem bo też była promocja na klucze. Niespełna 11 zł. A multi w tej grze jest spoko. Kampania dla jednego gracza jest co prawda bardzo krótka (3-4h), ale i tak lubię
 3. Każda część jest gorsza od wszystkich innych C-RPG'ów. W tej grze nie ma nawet żadnej rzeczy, która by do siebie przyciągnęła.
 4. A tak w ogóle to co to się stało z ludźmi, że już nikt tu nie pisze? Wchodzę raz na tydzień bo wiem, że znajdę może z 2-3 posty do przeczytania. W tamtym roku jak dołączyłem, codziennie można było znaleźć jakąś ciekawą dyskusję.
 5. Grałem trochę. Normalna wersja na PC jest jak dla mnie słaba. A ta gra jeszcze bardziej. Pograłem z godzinę bo myślałem, że się wkręcę, a tu spać mi się zachciewało. A po drugie, kolega w linku do oficjalnej strony podał swój link referencyjny.
 6. Po sukcesach dwóch części Wieśka czuję, że to będzie bardzo dobra gra.
 7. Mam nadzieję, że tym razem postarają się bardziej niż przy dwójce. Chciałbym, żeby trójka była bardziej podobna do pierwszej części. No ja właśnie też liczę na to, że zrobią bardziej podobną do pierwszej części. Wszak "dwójka" też nie była zła. Ale to już nie to samo.
 8. Bardziej powiedziałbym, że do Two Worlds 2 jest podobne. ;)
 9. No ale już po przegraniu 10 godzin mogę jednak zmienić zdanie. :D Gra jest łatwa, to prawda. Ale do tego jest bardzo wciągająca. ;) Więc nie ma się czego obawiać.
 10. No według mnie taka muzyka idealnie pasuje do takich gier.
 11. No i już grałem. Jedyne co mogę teraz powiedzieć to to, że bardzo uprościli część "drugą". Za bardzo to przypomina mi Arcanię. Ale zobaczymy jak będzie w miarę rozwijania się akcji.
 12. Ja osobiście śmiem twierdzić, że moje 7/10 nie jest słabe. Ale myślę, że już nic nie zmienią. Za późno jest.
 13. Tak jak obiecałem, podaję tu linki do trzech filmików z mojej rozgrywki. Od razu sorry za chwilowe przycięcia oraz za tak słabą rozdzielczość, ale nie miałem żadnego programu do nagrywania więc musiałem nagrać w Xfire. Niższa rozdziałka pozwoliła na bardziej płynne granie podczas nagrywania. 1. http://youtu.be/BhmYy8BgFfk 2. http://youtu.be/0uF6d-_vW6I 3. http://youtu.be/dWmNPogHj1k Teraz czas na moje wrażenia. No więc z początku trochę się bałem siąść do tej bety z racji tego, że nie lubię jakoś żadnej części Diablo. Jakoś nigdy nie odpowiadała mi taka rozgrywka. Ale to kwe
 14. Zgadzam się z Cursian. Płacisz jeden raz, grasz ile chcesz. Na bank wyjdzie to taniej niż granie na oficjalnych serwerach w WOW'a. Więc jeśli się okaże lepsza lub taka sama jak jedynka to bez wahania zakupię i sam klucz do tej części.
 15. Zrobię nawet więcej. Nagram jeszcze do tego filmik z rozgrywki. A co do Guild Wars 2 to też czekam na betę. Ale gdzieś czytałem, że ta z kolei ma ważyć w okolicach 10-15 GB.
×
×
 • Create New...