Skocz do zawartości

PaNxRybA

Użytkownicy
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PaNxRybA

  1. Jeśli wyjdzie to chyba się pokuszę o kupno Skyrim'a na X-a. Fajnie będzie pograć na Kinect. :D
  2. No a mi się właśnie wydaje, że jednak te wyjaśnienie zakończeń, tak jak mówili, dadzą za darmo. Ale pewnie odbiją sobie przy wydaniu pełnoprawnego DLC z misjami. :D
  3. PaNxRybA

    Muzyka filmowa

    No to ja dodam jeszcze z uwielbianego przeze mnie "Rambo: First Blood" dwa soundtracki, które uwielbiam. "Home Coming" http://www.youtube.com/watch?v=3P8Oa1MCBuE "It's A Long Road" Dla niektórych pewnie ta muzyka nie przypadnie do gustu. No ale wiadomo, każdy lubi co innego.
  4. Tutaj trzymaj "Ave Maria": Main Theme z "Dwójki": I na koniec "Action Begin", również z drugiej części: Te utwory jak dla mnie "wymiatają".
  5. Mi osobiście, jaki wielkiemu fanowi uniwersum Mass'a zdaje się, że na wprowadzenie nowych zakończeń jest już trochę za późno. Ale sam fakt, że w produkcji jest DLC wyjaśniający zakończenia. To i tak jest wielka duma, że my gracze, coś osiągnęliśmy. Trzecia część Mass'a i tak osiągnęłaby sukces z racji tego, że jest to finał przeżyć Komandora Sheparda i jego załogi. Tutaj mi się wydaje, że producenci poszli trochę na łatwiznę bo wiedzieli o tym. A czy producenci powinni słuchać graczy w tworzeniu gry, wydaje mi się, że tak. Przecież robią to dla nas. Oni sami nie będą grać w swoje gry. To gracze powinni czerpać radość z rozgrywki. W moim odczuciu wydaje mi się, że jeśli gra nie będzie zadowalająca, to większa część ludzi ją spiraci. Ja np. nie posiadam w swojej bibliotece, gry która mi się nie podoba. Zawsze czytam zapowiedzi i wszelkie nowinki na temat powstawania gry. Jeśli podoba mi się to co robią, zamawiam Pre-order'a. Jeśli zaś dopiero po premierze przeczytam, że gra jest dobra, to dopiero wtedy kupię. Często kieruję się zdaniem innych. A to recenzentów różnych portali, czasopism i graczy. Ale są też gry, które nieważne jak będą źle postrzegane przez wszystkich, kupię bez zastanowienia. Trochę odbiegłem od tematu, ale myślę, że przekazałem to wszystko co miałem do przekazania.
  6. Rozumiem. Po prostu ja jestem wielkim fanem polskiego dubbingu w grach. Nawet jak jest słaby. Uwielbiam grać w ojczystym języku. Wtedy bardziej "wczuwam" się w klimat gry.
  7. No tak. W "dwójce" dubbing Shepard'a wymiatał. Ale w "jedynce" był też dobry. Dorociński dobrze się sprawdził. No to ja mam odwrotnie. Jak zawsze jest dostępna polska, pełna wersja językowa to wybieram właśnie ją.
  8. Tak to prawda. Gra powstała w '98 roku w CDA dali ją jako pełniak w 2000. Proszę, tu daję ci link w którym dowiesz się wiecej o tej grze. Dzięki wielki. Po okładce przypomniała mi się. Co prawda nie grałem w nią. Ale po obejrzeniu tego filmiku chyba zabiorę się za nadrobienie zaległości.
  9. Shogo, strzelanka pierwszo osobowa w klimatach japońskich, ale bardzo fajna. Można tam grać i żołnierzem i wejść w wielkiego mecha. Gra ma nawet dwa zakończenia .....chociaż może nie tyle zakończenia co w polowie gry wybierasz po której stronie chcesz być i fabuła całkowicie się zmienia w zależności od wyboru. Gra dzisiaj daje radę więc polecam A ja nawet nigdy o niej nie słyszałem. Aż się dziwię dlaczego. Gra wydaje się być fajna, jak na tamte czasy.
  10. @ Cursian Mam tak samo. Brata posadziłem na kompa, aby skończył go. Ja sobie tylko siedziałem z tyłu i czasami zerkałem jak rozmowa była.
  11. Tak, masz rację. Model z "jedynki" jest bardziej ciekawszy. Ale to przecież nie jest jedyna gra, w której gracze coś osiągnęli.
  12. Wspomnienia? Ja to jeszcze niedawno przechodziłem a jak we dwóch się łoi to już w ogóle miód. Zgadzam się. Ja do dziś lubię grać we dwóch. A pamiętam czasy jak w podstawówce na kompach to było i się w MP grało całe zajęcia.
  13. Nie trzeba już na niego ciągle zerkać. Mi też to bardzo przeszkadzał. Ale na całe szczęście w patchu 1.35 (chyba) dodali fryzjera. Jest chyba 7 bądź 5 fryzur do wyboru. Więc spokojnie. Na zielone żywe i mój filcowy artefakt (którego dzierży Mrozu), jak w Simach :/ No ale musieli jakoś zareagować na irytację graczy, którzy byli przywiązani do fryzury Geralta z pierwszej części.
  14. Nie trzeba już na niego ciągle zerkać. Mi też to bardzo przeszkadzał. Ale na całe szczęście w patchu 1.35 (chyba) dodali fryzjera. Jest chyba 7 bądź 5 fryzur do wyboru. Więc spokojnie.
  15. "Dwójka" to wciąż świetna gra. Wypada troszkę gorzej w porównaniu do "jedynki", ale i tak radość płynąca z rozgrywki jest bardzo duża. Polecam, każdemu kto nie miał okazji zagrać jeszcze w "dwójkę".
  16. W Mass Effectach tylko oryginał lub kinówka, bo mają świetny dubbing oryginalny (Martin Sheen jako Illusive Man!). No tu się akurat nie zgodzę. Dubbing w Massach dla mnie wymiata. I ubolewam dalej nad tym, że w "Trójce" zabrakło tego. Nie mówię tego, że jest zły jest oryginalny dubbing, po prostu wolę grać w Massa po polsku.
  17. Grało się, grało. Wiele czasu spędziłem w tej grze. Jak na tamte czasy, to dla mnie gra wymiatała. Moja miłość do "growego lotnictwa" zaczęła się właśnie w tej grze.
  18. No mi jedgo wersja "Ave Maria" się bardzo podoba z "Krwawych Pieniędzy". Zaś w "Cichym Mordercy" najlepsze były "Main Theme" oraz "Action Begin". No chociaż w Assassynie jego muzyka bardzo podniosła grywalność.
  19. Jak można tyle kasy wyciskać, już z emerytów? Ale z ceną serio przesadzili. No ale Diablo ma pewnie wielu fanów, którzy kupią grę bez względu na wysokość ceny. Ja tam nie lubię MP. Prawie nigdzie. Jeśli już gram to w COD'a i CS'a. Ale to wszystko.
  20. Ja tam się cieszę, że w wakacje zrobią te darmowe DLC z zakończeniem. Jednak wywalczyliśmy coś. :D
  21. PaNxRybA

    Czego słuchacie?

    Dobry audiobook muzyką dla uszu? Jak można jazzu nie lubić? :o Lepiej. Jak można nie lubić bluesa?
  22. W 100% się zgadzam. Nie da się ocenić kilku prac stworzonych inaczej. Innemu się spodoba wiesz, drugiemu film, zaś trzeciemu jeszcze co innego. Takie mieszanie Nie jest dobre.
  23. Moim skromny zdaniem można byłoby zrobić konkurs z recenzją ulubionej gry. Na pewno każdy miałby wiele do opowiedzenie o swojej ulubionej grze. A akurat do wątku o grach taki konkurs, pasowałby idealnie. A i nie jest to ciężka robota. Ale to tylko moje zdanie.
  24. Co prawda to prawda. Gra ciekawa. Ale tylko pierwsza część. Dwójka nie miała już tego klimatu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...