Skocz do zawartości

PaNxRybA

Użytkownicy
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PaNxRybA

  1. Raczej nie zaskoczę nikogo, ale moją ulubioną postacią literacką jest Pan Geralt. Praktycznie za całokształt. Fajnie się o nim czyta no i jeszcze doszły gry do tego. Więc podwójna radość.
  2. Gratuluję zwycięzcy. Dopiero teraz miałem okazję przeczytać wszystkie odpowiedzi na konkurs i mogę stwierdzić, że władze strony podjęły słuszną decyzję.
  3. Dzięki wielkie. Co prawda nie miałem praktycznie konkurencji, ale Sam fakt, że wygrałem się liczy. Jeszcze raz dzięki.
  4. No ja teraz dokładnie mam tak samo. Chociaż jak było się młodszym to się dosyć ładnie rysowało. A co do rysunku Pani Shane, to muszę powiedzieć, że bardzo ładnie.
  5. PaNxRybA

    Muzyka filmowa

    Najpiękniejsza i zarazem najfajniejsza ścieżka dźwiękowa była w "The Boondock Saints". Film obejrzany ze dwadzieścia razy. Muzyka z filmu słuchana cały czas. Najfajniejsza piosenka z całości: http://www.youtube.com/watch?v=z3lzRkr5qv4
  6. No w sumie tego nie liczyłem nawet. Ja tam uwielbiam Contre. Ta radość jak po raz setne przeszło się do końca.
  7. Najlepszą muzykę do gier robi Jesper Kyd(Assassin's Creed, Seria Hitman). Ale w Blood Money przeszedł samego siebie. Po prostu miodzio.
  8. No właśnie o to mi też chodziło. Kilka gier tak ma. Chociażby Fallout 3 czy Crysis 2.
  9. No muszę przyznać, że bardzo ładnie to wszystko wygląda. Jestem pełen podziwu.
  10. Tak. Wiedźmin to świetna gra. Zdecydowanie część pierwsza jest lepsza od drugiej. Ale to nie wyklucza faktu, że obie części są grami z najwyższej półki. Polska gry obok Call of Juarez, które osiągnęły wielki sukces w wielu krajach.
  11. Moją pierwszą grą, w którą gram nawet do dziś jest WarCraft: Orcs and Humans. Do dziś dla mnie nie ma bardziej fajniejszego RTS'a. Nawet późniejsze WarCraft'y nie posiadały klimatu pierwsze części.
  12. Pewnie i nie. Ale to byłoby coś. Pewnie zrobią coś w świecie "Mass'a", ale bez żadnych postaci z trzech części.
  13. Jeszcze nie instalowałem tego nowego patcha. Na razie grałem na tym 1.4. Muszę odczekać jakiś czas aby znowu przysiąść do Skyrima. Mnie jakoś ta część nie przekonuje. Po pierwsze to jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie tego 15 maja. Przecież już kilka razy miała wychodzić, a do tego były nawet beta testy już. A po drugie idąc ideą większości gier, nie mówię wszystkich bo trafiają się dobre gry, to ta część pewnie będzie bardziej nastawiona na grafikę niż na rozrywkę. Pewnie będzie dobry hack 'n' slash, ale nie rewelacyjny tak jak "dwójka. Mogę polecić grę. Najlepsza część po SA oczywiście. W SA można było więcej "robić" z bohaterem. Ale fizyka, grafika, misje, postacie i wiele innych czynników robi z tej części, grę rewelacyjną.
  14. No mi właśnie też nie przypadł ten piracki klimat. Jakoś trudno będzie to przełknąć. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko, utrzyma poziom grywalności na wysokim poziomie.
  15. No w sumie tu masz rację. Zawsze chciałem pograć turianami. Mogliby zrobić wcześniejsze dzieje Garrus'a, jeszcze w SOC.
  16. Mi tam bardzie podobała się druga część Baldura. Jakoś jedynki z niewiadomych przyczyn nie mogłem przełknąć. Zaś dwójkę mam w pamięci do dziś.
  17. Ale dla fanów gier typu GTA, mogę polecić Saint's Row 2 i 3, które ukazały się na PC. Takie GTA, ale z humorem i przymrużeniem oka. Ja np. bardziej wolę Gothic'a drugiego. Jakoś pierwsza część mi nie przypadła do gustu. Zaś dwójka po prostu miodzio.
  18. Chciałbym abyście w tym temacie wymienili swoje ulubione gry, oraz napisali za co je lubicie. Skoro zacząłem ten wątek to wypada mi pierwszemu napisać to. Tak więc za najlepszą grę uważam Fallout'a 3. Wiem, że pewnie zaraz fani pierwszego i drugiego Fallout'a powiedzą, że trzeciej części nie można nazwać pełnoprawnym Fallout'em. Ale mi i tak się podoba bardzo. Jest przepiękny, postapokaliptyczny klimat. System karmy, który wpływa na to jak skończymy naszą przygodę. Uważam także, że tu znalazł się najlepszy, zaraz po Skyrimie, dubbing z gier. Mnogość misji pobocznych, a do tego jest pełno modów i fanowskich misji, że grać w Fallout'a można grać bez przerwy.
  19. A nawet nie sądziłem, że tak ktoś zinterpretuje te zdanie z "ręką".
  20. Podłączę się jeszcze do odpowiedzi poprzednika. Crysis 2 to dziwna gra. Zaczyna się wyśmienicie. Piękne wodotryski graficzne, fabuła dosyć fajnie rozpoczęta. Ale po jakimś czasie przyzwyczajamy się do grafiki i już tak bardzo nie cieszy. Więc zostaje tylko fabuła, która z czasem staje się monotonna. Idź, zabił tysiące wrogów i idź dalej. Teraz opiszę Skyrim'a. Gra jest według mnie bardzo dobra. Trzyma bardzo mocno klimat poprzedniczki. Choć przyznam, że grając w piątą część wydawało mi się, że gram w grę przeniesioną z konsoli. Sterowanie było robione tak jakbym na pada. Co w sumie nie zmienia faktu, że fabuła, rozwój bohatera, misje poboczne, oraz moje ulubione, skradanie się i wykańczanie wszystkich z łuku jest postawione na bardzo wysokim poziomie. Mogę przyznać, że jest to pełnoprawna gra roku 2011. A jeśli chodzi o oczekiwane gry, to bardzo czekam na nowego Hitman'a. Uwielbiam Pana z kodem kreskowym. Również nowy Far Cry i Maksiu Payne zapowiadają się wyśmienicie.
  21. Ale jak zauważyłem po komentarzach o grach z dubbingiem, to nieważne jaki jest on dobry. I tak ludzie będą narzekać, że jest słaby. Ja w sumie jestem za tym, aby do każdej gry wydawanej z dubbingiem była dołączona też wersja oryginalna. To w sumie byłoby najlepsze rozwiązanie.
  22. Dziwi mnie dlaczego ja jako pierwszy staram się przekonać redakcję tego jakże świetnego forum do tego, abym to właśnie JA otrzymał ową grę. Tak między nami to mam nadzieję, że forum jeszcze się rozbuduje bardziej. Mam kilka uwag i propozycji dotyczących strony, ale to opiszę w innym miejscu tego serwisu. Tak więc wracając do konkursu, pragnę na początku napisać, że gdybym to ja otrzymał egzemplarz tej gry, to na łamach tego serwisu napisałbym bardzo obszerną recenzję na jej temat. A muszę się pochwalić, że moja recenzja gry Killzone, kiedyś pojawiła się w internetowym czasopiśmie o grach. Tak więc z mojej strony możecie się spodziewać bardzo dobrej pracy w kierunku uzyskania świetnej recenzji. Kolejnym powodem dla, którego to ja powinienem dostać ową grę jest fakt, że zawsze chciałem mieć dodatkowe ręce, a owa gra w jakiejś części pozwoli mi zrealizować to marzenie. Oczywiście nie wykorzystywałbym ich do zabijania, lecz do tego, aby pomagać sobie w codziennym życiu. Co więcej, mogę napisać, że gdybym miał takie "ręce" to pewnie pomógłbym jeszcze bardziej w rozwoju tego świetnego serwisu. Podsumowując moją wypowiedź, wysuwa się tylko jedna i słuszna odpowiedź. Gdybym to ja otrzymał tą grę to wszyscy by na tym skorzystali.
  23. PaNxRybA

    Co czytacie?

    Ja właśnie dziś zacząłem czytać Gears of War. Pola Aspho. Sądząc po grze, książka też raczej będzie brutalna. A akurat klimat GoW, jako jeden z nielicznych przypadł mi do gustu. Jak przeczytam całość zdam relacje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...