Skocz do zawartości

banaroo

Użytkownicy
  • Postów

    13
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O banaroo

  • Urodziny 25.04.1987

Osiągnięcia banaroo

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Mnie za to rozkłada na łopatki mina, jaką Max Payne ma w każdej możliwej sytuacji przyklejoną do twarzy ot, zatwardzenie. Takie czasy były, najwidoczniej na lepszą grafikę nie było ich stać
  2. Dodam jeszcze grę do której często wracam. Jest to Max Payne 1. Klimat i fabuła tej gry mnie rozkłada na łopatki.
  3. Po prostu ja jestem wielkim fanem polskiego dubbingu w grach. Nawet jak jest słaby. Uwielbiam grać w ojczystym języku. Wtedy bardziej "wczuwam" się w klimat gry. I dlatego powinien być wybór.
  4. Myślę że podobnie było gdy pokazano pierwsze screeny z Max Payna 3. Klimat zimowego, ponurego Nowego Jorku zamieniony na Brazylię i natychmiastowa rekcja graczy dała ludziom z Rockstara trochę do myślenia.
  5. banaroo

    Muzyka filmowa

    Ja lubię nawet soundtrack z musicali takich jak Dreamgirls czy Dirty Dancing 2
  6. Witam. A ja w tym roku czekam na: Borderlands 2, Darksiders 2, Max Payne 3 oraz Tomb Raider. Aktualnie gram sobie w Drakensang 1 oraz w Fifa 12
  7. Najwidoczniej nie pochodzisz z małej wioski, w której są super wszechwiedzące samce a kobiety to tylko taki dodatek... ;/ Ale przynajmniej mam satysfakcje gdy niejednemu facetowi potrafiłam udowodnić, że myli się w jednej z kwestii: gry komputerowe - football
  8. No właśnie te stereotypy bardzo mnie irytują. to że jestem kobietą zabrania mi grać w gry albo wiedzieć więcej o footballu niż faceci? Bardzo denerwujące... Ale widzę że na tym forum są porządni goście
  9. Jeżeli chodzi o ME to tu chodziło mi o głos Sheparda z 1, w dwójce był OK. Co do reszty gier to szczerze mówiąc nie mam porównania bo zawsze wybieram wersje angielską.
  10. Tak to prawda. Gra powstała w '98 roku w CDA dali ją jako pełniak w 2000. Proszę, tu daję ci link w którym dowiesz się wiecej o tej grze.
  11. Shogo, strzelanka pierwszo osobowa w klimatach japońskich, ale bardzo fajna. Można tam grać i żołnierzem i wejść w wielkiego mecha. Gra ma nawet dwa zakończenia .....chociaż może nie tyle zakończenia co w polowie gry wybierasz po której stronie chcesz być i fabuła całkowicie się zmienia w zależności od wyboru. Gra dzisiaj daje radę więc polecam
  12. Ja uważam, że skoro dystrybutor wydaje gre w polsce to musi mieć ona opcję wyboru ścieżki dźwiękowej. Inaczej można odebrać to jako produkt wybrakowany. Powinna być zasada: chcesz wydać grę w Polsce, polonizuj ją. Natomiast jeśli chodzi co ja wybieram to jest to oczywiście ścieżka oryginalna, z angielskim nie mam problemu ale są ludzie, którzy nie są talentami językowymi i taka polonizacja zapewne bardzo by ich ucieszyła. Ostatnio miałam akcję. Zagrałam sobie w Mass Effect 1 oczywiście po angielsku i wszystko było super cacy, ukończyłam go a potem chciał zagrać w niego mój facet. Zainstalował polską ścieżkę dźwiękową. Jak usłyszałam głos Sheparda to myślałam że padnę. Co to ma być. Koleś 0% emocji. Ale mój facet nie chciał zmienić dubbingu. Podsumowując każdy powinien mieć wybór dubbingu między oryginalnym a rodzimym. Tylko zazwyczaj to rodzime = gorsze. Ale to jest ich wybór.
  13. Moją pierwszą grą bylo "Shogo". chyba z cd-action od brata dostałam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...