Skocz do zawartości

Imperator

Użytkownicy
  • Postów

    13
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imperator

  1. Albo po prostu nie czytają postów poprzedników Dobra, przyznaję się - popełniłem ten błąd (chociaż wiele wcześniejszych postów było pisane prawie rok temu, więc początkowo niezbyt miałem ochotę je czytać) . Ale mi tutaj nie chodziło o konkretnie ten temat, tylko ogólne pojmowanie RPG .
  2. Recenzja? Jestem raczej przeciwny. W internecie jest ich bardzo dużo, sam jestem redaktorem pewnego portalu i powiem tyle, że pisanie recenzji starych gier nie ma za dużego sensu - mało osób to czyta, a pracy mimo wszystko trochę jest. Ja bym proponował po prostu podać w miarę obszerny temat i nie ograniczać osób biorących udziału w takim konkursie - kto chce, napisze wierszyk, kto chce, zrobi filmik itd. Najważniejszy jest pomysł, wykonanie, no i oczywiście szczypta humoru
  3. Czy zamiast napisać zwykłego posta można nagrać jakiś filmik? Wtedy będzie można coś ciekawszego wymyślić
  4. Właśnie wspominaliśmy wyżej, że się dobrze trzyma Ale chętnie weźmiemy pod uwagę Twoje argumenty, jeśli jakimiś zechcesz się podzielić. Hmm, ja jednak podtrzymuję swoje zdanie. Od momentu, kiedy zaczynają wychodzić kolejne gry PC/konsolowe z gatunku RPG coraz mniej miejsca jest już na granie w tradycyjny sposób. Nie mówię tutaj oczywiście, że RPG w Polsce już całkowicie umiera, ale przyszłość jest niewątpliwie bardzo niepewna. Moim zdaniem popyt na RPG będzie się już raczej tylko zmniejszał (lub w pozytywnej wersji - utrzymywał taki sam) - może nie od razu drastycznie, ale jednak cały czas. Nowe pokolenie wybiera komputery, a na ogromnym rozwoju komputerowych gier RPG (i nie tylko RPG zresztą) cierpi niestety popyt na tradycyjne RPG. Oczywiście tak jak piszecie - będzie ten przekaz z pokolenia na pokolenie, tylko czy dzieciak wybierze granie w RPG w wolnym czasie, czy tak jak większość rówieśników - posiedzenie przed kompem? Jednym z nielicznych pozytywnych akcentów jeżeli chodzi o przyszłość RPG, jest wg mnie całkiem pokaźna liczba grających studentów. I jeszcze jedna sprawa - zdecydowana większość ludzi pod hasłem "RPG" widzi automatycznie takie tytułu jak Gothic, Morrowind, Risen, Skyrim itp. (przyznam się, że należę do tej grupy) - sam ten fakt świadczy już o tym, jak bardzo gry komputerowe wpływają na "popularność" zwykłych erpegów.
  5. Jednyka była bardzo dobra, dlatego w drugą cześć zagram na pewno. Wszystko wygląda ok, tylko ten bardzo piracki klimat średnio mi odpowiada.
  6. O kurde, rzeczywiście nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć - tak to jest jak człowiek jest naprawdę zmęczony ;/. Jeżeli chodzi o RPG (nie komputerowy) to rzeczywiście nie trzyma się zbyt dobrze, ale ja się temu nie dziwię.
  7. Aha, chciałbym jeszcze zagrać w jakąś bardzo dobrą, nową ścigałkę na PC, ale nie wiem dlaczego już od dłuższego czasu nie wyszła żadna godna uwagi gra wyścigowa (mówię tutaj o PC). Pozostaje tylko raz na jakiś czas wrócić do poczciwego GRID-a, no ale cóż zrobić...
  8. Gatunek RPG na pewno nie umiera Wręcz przeciwnie - w tym momencie ma się całkiem dobrze (m.in. po ogromnym sukcesie Skyrima). Jestem przekonany, że kolejne dobre erpegi będą sprzedawać się całkiem dobrze - sam z niecierpliwością czekam na drugą cześć Risena
  9. Na pewno Gothic (szczególnie pierwsza część) - ten świetny klimat Górniczej Doliny i wciągająca fabuła... . Jedną z moich ulubionych serii gier jest też GTA - tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego - otwartość, "żywe" miasto, swoboda, fabuła, dopracowanie - to wszystko składa się na świetną serię.
  10. W moim przypadku niemożliwym jest wybranie tego jednego - najlepszego. Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Dystrykt 9, Matrix ... naprawdę sporo jest świetnych filmów i ciężko je porównywać, który lepszy.
  11. Skąd wziął się mój nick? Nie mam pojęcia - po prostu, dawno temu przyszedł mi na myśl taki nick i zostało do teraz. Przyzwyczaiłem się do niego, więc nie zamierzam go póki co zmieniać. Chociaż teraz wymyśliłbym pewnie coś lepszego.
  12. Powitać forumowiczów. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej
  13. Tak jak kolega wcześniej napisał - wszystko zależy od gry. No i oczywiście jeszcze poziomu spolszczenia. Ale mimo wszystko byłbym zdecydowanie za dubbingiem, gdyby byłby on bardzo dobrze i poprawnie nagrany. Np. nie wyobrażałem sobie grać w pierwszego Gothica bez świetnego dubbingu. Ale ogólnie rzecz biorąc - kinowe spolszczenia na ogół nie są złe, więc mi w zupełności wystarczają Lepsze to niż słaby dubbing
  14. Ostatnio niewiele miałem czasu, więc mało grałem, dlatego robi się spora lista gier, w które muszę zagrać w tym roku. Na pewno kolejna część Mass Effect, nie skończyłem jeszcze drugiej części Crysisa, przymierzam się też do Trine 2, bo jedynka była bardzo fajna . Poza tym oczywiście wielkie premiery tego roku - Risen 2, GTA V, może Diablo III. A co do tego w co ostatnio grywałem - na pewno TES V: Skyrim i FIFA 12. No i jeszcze w Red Orchestra niedawno spróbowałem zagrać, ale niestety gra mi się niezbyt spodobała ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...