Skocz do zawartości

Honotara77

Użytkownicy
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O Honotara77

  • Urodziny 10.05.1977

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Honotara77

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputacja

  1. Akurat w tym roku nie było chyba nowości fantastycznych które mnie powaliły. Podobały mi się Piskorski-Czterdzieści i cztery Zembaty-Głodne słońce Williams-Zaspać na sąd ostateczny Komuda-Hubal Krajewska-Idź i czekaj mrozów Sanderson-Słowa światłości Łukawski-Krew i stal Staveley-Boski ogień
  2. Honotara77

    Co czytacie?

    No tak, kupić da się prawie wszystko....Chyba zagram w totka.
  3. Honotara77

    Co czytacie?

    Jak widać kasa na pierwszym miejscu.Co za czasy!
  4. Honotara77

    Co czytacie?

    I jeszcze "grudy":)
  5. Honotara77

    Co czytacie?

    Ja się uczyłam w podstawówce i wydawało mi się że nic już nie pamiętam, ale gdy rok temu postanowiłam czytać w oryginale fantastykę rosyjską to okazało się że jakoś mi idzie. To i tak sporo słówek znasz, same potrzebne
  6. Honotara77

    Co czytacie?

    A ja zaczęłam czytam książkę Dana Simmonsa The fifth heart po rosyjsku, bo u nas jeszcze nie wydano. Czytanie po rosyjsku jest genialne bo np ten ebook kosztuje mnie 10,50 zł
  7. Z perspektywy dorosłości powiem tak, jeśli nie macie dużego talentu do nauk ścisłych najlepszym rozwiązaniem jest zdobyć konkretny zawód typu hydraulik czy stolarz a wtedy można zaocznie studiować co się chce, nawet filozofię Teraz naprawdę brakuje dobrych fachowców, a bezrobotnych po studiach jest od groma, więc warto się zastanowić nad przyszłością.
  8. Honotara77

    Co myslicie o Hobbicie?

    A mnie się najbardziej kreacja elfów w Wiedźminie podobała. Wyglądały jakby były sterane przez los, wódę i prochy
  9. Honotara77

    Co myslicie o Hobbicie?

    Część 2 jest lepsza od 1 więc może 3 będzie lepsza od 2 Fakt, że film zrobiony na bajeczkę dla dzieci, ale przyjemnie się ogląda.
  10. Honotara77

    Co czytacie?

    Ja czytam Majkę i jak na razie nie zachwyca.
  11. Honotara77

    Co czytacie?

    A ja czytam najnowszą książkę Uniwersum Metro i zaczynam Czerwone koszule Johna Scalzi.
  12. Honotara77

    Co czytacie?

    Aldaraion, zmartwię Cię, nie nabierze.
  13. Honotara77

    Co czytacie?

    Metro 2033 naprawdę fajne, warto przeczytać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...