Skocz do zawartości

Honotara77

Użytkownicy
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Honotara77

  1. Akurat w tym roku nie było chyba nowości fantastycznych które mnie powaliły. Podobały mi się Piskorski-Czterdzieści i cztery Zembaty-Głodne słońce Williams-Zaspać na sąd ostateczny Komuda-Hubal Krajewska-Idź i czekaj mrozów Sanderson-Słowa światłości Łukawski-Krew i stal Staveley-Boski ogień
  2. Honotara77

    Co czytacie?

    No tak, kupić da się prawie wszystko....Chyba zagram w totka.
  3. Honotara77

    Co czytacie?

    Jak widać kasa na pierwszym miejscu.Co za czasy!
  4. Honotara77

    Co czytacie?

    I jeszcze "grudy":)
  5. Honotara77

    Co czytacie?

    Ja się uczyłam w podstawówce i wydawało mi się że nic już nie pamiętam, ale gdy rok temu postanowiłam czytać w oryginale fantastykę rosyjską to okazało się że jakoś mi idzie. To i tak sporo słówek znasz, same potrzebne
  6. Honotara77

    Co czytacie?

    A ja zaczęłam czytam książkę Dana Simmonsa The fifth heart po rosyjsku, bo u nas jeszcze nie wydano. Czytanie po rosyjsku jest genialne bo np ten ebook kosztuje mnie 10,50 zł
  7. Z perspektywy dorosłości powiem tak, jeśli nie macie dużego talentu do nauk ścisłych najlepszym rozwiązaniem jest zdobyć konkretny zawód typu hydraulik czy stolarz a wtedy można zaocznie studiować co się chce, nawet filozofię Teraz naprawdę brakuje dobrych fachowców, a bezrobotnych po studiach jest od groma, więc warto się zastanowić nad przyszłością.
  8. Honotara77

    Co myslicie o Hobbicie?

    A mnie się najbardziej kreacja elfów w Wiedźminie podobała. Wyglądały jakby były sterane przez los, wódę i prochy
  9. Honotara77

    Co myslicie o Hobbicie?

    Część 2 jest lepsza od 1 więc może 3 będzie lepsza od 2 Fakt, że film zrobiony na bajeczkę dla dzieci, ale przyjemnie się ogląda.
  10. Honotara77

    Co czytacie?

    Ja czytam Majkę i jak na razie nie zachwyca.
  11. Honotara77

    Co czytacie?

    A ja czytam najnowszą książkę Uniwersum Metro i zaczynam Czerwone koszule Johna Scalzi.
  12. Honotara77

    Co czytacie?

    Aldaraion, zmartwię Cię, nie nabierze.
  13. Honotara77

    Co czytacie?

    Metro 2033 naprawdę fajne, warto przeczytać
  14. Honotara77

    Seriale fantastyczne

    A ja oglądam Helix i Being human. Ten ostatni co prawda o wampirach i wilkołakach, ale pomysł jest brytyjski, więc nie jest to klon Pamiętników wampirów czy innego badziewia. A Helix polecam, naprawdę fajny.
  15. Honotara77

    Co czytacie?

    Aaaa, teraz jasne Fajne:)
  16. Honotara77

    Co czytacie?

    Cursian, wiem że piszesz po polsku,ale nic z tego nie rozumiem:)
  17. Honotara77

    Co czytacie?

    Dawajcie,nie będę się czuła samotna:) A ten Obcy taki miniaturowy był i przysysał się ludziom do twarzy...
  18. Honotara77

    Co czytacie?

    Tonę w literaturze sf....Nawet sny mam w klimacie sf - dzisiaj atakował mnie Obcy w podziemiach metra...
  19. Honotara77

    Co czytacie?

    Właśnie przeczytałam Gail Martin dwuksiąg (chyba) o Strasznych. Czytadło, ale przyjemne. I robię rozeznanie w zapasach ebookowych, które są nieprzebrane wręcz Mam ochotę na klasykę.
  20. Honotara77

    Co czytacie?

    Cursian, końca serii jeszcze nie widać, więc przypuszczam, że wątek brana jeszcze się rozwinie. Mnie podoba się postać młodszej z sióstr Brana. Foryś też do mnie nie przemówił w serii o Sztejerze. Teraz czekam na Grega Beara - Prom kosmiczny. Jego "Koncert nieskonczoności" to moja ukochana ksiązka fantastyczna.
  21. Honotara77

    Co czytacie?

    Też takiego porównywania nie lubię. A co do Cherezińskiej pozostanę przy swojej opinii:) W ogóle uważam że Gra o tron jest przereklamowana, a jej sława zaczęła się od emisji serialu. Ja czytałam ją wcześniej i szału nie było. Zdecydowanie wolę np Williamsa serię o Marchii Cienia.
  22. No ja też nie liczę że jakąkolwiek kasę z ZUSu zobaczę, dlatego odkładam sobie co miesiąc co nieco na stare lata właśnie.
  23. No ja właśnie tę grafikę podziwiałam, a mój mąż grał maniacko przez kilka tygodni.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...