Jump to content

Honotara77

Members
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Honotara77

 1. Akurat w tym roku nie było chyba nowości fantastycznych które mnie powaliły. Podobały mi się Piskorski-Czterdzieści i cztery Zembaty-Głodne słońce Williams-Zaspać na sąd ostateczny Komuda-Hubal Krajewska-Idź i czekaj mrozów Sanderson-Słowa światłości Łukawski-Krew i stal Staveley-Boski ogień
 2. No tak, kupić da się prawie wszystko....Chyba zagram w totka.
 3. Jak widać kasa na pierwszym miejscu.Co za czasy!
 4. Ja się uczyłam w podstawówce i wydawało mi się że nic już nie pamiętam, ale gdy rok temu postanowiłam czytać w oryginale fantastykę rosyjską to okazało się że jakoś mi idzie. To i tak sporo słówek znasz, same potrzebne
 5. A ja zaczęłam czytam książkę Dana Simmonsa The fifth heart po rosyjsku, bo u nas jeszcze nie wydano. Czytanie po rosyjsku jest genialne bo np ten ebook kosztuje mnie 10,50 zł
 6. Z perspektywy dorosłości powiem tak, jeśli nie macie dużego talentu do nauk ścisłych najlepszym rozwiązaniem jest zdobyć konkretny zawód typu hydraulik czy stolarz a wtedy można zaocznie studiować co się chce, nawet filozofię Teraz naprawdę brakuje dobrych fachowców, a bezrobotnych po studiach jest od groma, więc warto się zastanowić nad przyszłością.
 7. A mnie się najbardziej kreacja elfów w Wiedźminie podobała. Wyglądały jakby były sterane przez los, wódę i prochy
 8. Część 2 jest lepsza od 1 więc może 3 będzie lepsza od 2 Fakt, że film zrobiony na bajeczkę dla dzieci, ale przyjemnie się ogląda.
 9. Ja czytam Majkę i jak na razie nie zachwyca.
 10. A ja czytam najnowszą książkę Uniwersum Metro i zaczynam Czerwone koszule Johna Scalzi.
 11. Aldaraion, zmartwię Cię, nie nabierze.
 12. Metro 2033 naprawdę fajne, warto przeczytać
 13. A ja oglądam Helix i Being human. Ten ostatni co prawda o wampirach i wilkołakach, ale pomysł jest brytyjski, więc nie jest to klon Pamiętników wampirów czy innego badziewia. A Helix polecam, naprawdę fajny.
 14. Aaaa, teraz jasne Fajne:)
 15. Cursian, wiem że piszesz po polsku,ale nic z tego nie rozumiem:)
 16. Dawajcie,nie będę się czuła samotna:) A ten Obcy taki miniaturowy był i przysysał się ludziom do twarzy...
 17. Tonę w literaturze sf....Nawet sny mam w klimacie sf - dzisiaj atakował mnie Obcy w podziemiach metra...
 18. Właśnie przeczytałam Gail Martin dwuksiąg (chyba) o Strasznych. Czytadło, ale przyjemne. I robię rozeznanie w zapasach ebookowych, które są nieprzebrane wręcz Mam ochotę na klasykę.
 19. Cursian, końca serii jeszcze nie widać, więc przypuszczam, że wątek brana jeszcze się rozwinie. Mnie podoba się postać młodszej z sióstr Brana. Foryś też do mnie nie przemówił w serii o Sztejerze. Teraz czekam na Grega Beara - Prom kosmiczny. Jego "Koncert nieskonczoności" to moja ukochana ksiązka fantastyczna.
 20. Też takiego porównywania nie lubię. A co do Cherezińskiej pozostanę przy swojej opinii:) W ogóle uważam że Gra o tron jest przereklamowana, a jej sława zaczęła się od emisji serialu. Ja czytałam ją wcześniej i szału nie było. Zdecydowanie wolę np Williamsa serię o Marchii Cienia.
 21. No ja też nie liczę że jakąkolwiek kasę z ZUSu zobaczę, dlatego odkładam sobie co miesiąc co nieco na stare lata właśnie.
 22. No ja właśnie tę grafikę podziwiałam, a mój mąż grał maniacko przez kilka tygodni.
×
×
 • Create New...