Skocz do zawartości

kejt

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kejt

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Skoro będzie poruszany wątek lustra może pojawi się Merrill~
  2. Problem właśnie polega na tym, że nie mam z kim. Zostają mi tylko gry i serwery rpg:c
  3. Mnie też początkowo nie wciągnęła, byłam nawet zrażona, ale teraz jak nie mam nic innego do grania siadam i męczę ludzi swoim noobieniemXD Mass Effect to chyba w ogóle moja ulubiona seria. Shepard jest świetnie wykreowany, towarzysze świetni i kreacja świata. Można przechodzić i przechodzić
  4. Ja ostatnio w nic, przez jakiś czas próbowałam na serwerach rpg, ale to już nie to samo:/ No i podręczniki d&d. Nie potrafię tworzyć dobrych postaci pod względem buildu. Zawsze są słabe, a umiejętności/czary beznadziejnie dobraneXD
  5. Nie mogę się już doczekać~ To pierwsza edycja DF na jakiej będę, mam nadzieję, że trafię bo zapowiada się naprawdę świetnie.
  6. Przyznaję bez bicia, że tylko 2-3 razy brałam udział w takich 'prawdziwych' sesjach. Podręczniki, kości, niesamowity klimat wprowadzany przez MG. Coś niesamowitego, niestety teraz nie mam z kim i gdzie grać. W ogóle jakoś trudno znaleźć kogoś fajnego do rpienia, nawet w necie, a takich papierowych już nie mówiąc:c Mrozie, co do Nwn, miało być magicznie i niesamowicie, a jest podobno średnie. Sama nie betuję, ale kilku moich znajomych gra i nie poleca.
  7. Dzięki Kotor'owi zaczęła się moja miłość do SW. Ta scena mnie zniszczyła. Dark Side<3 XD Teraz męczę multi mass effecta.
  8. Wpadłam na was kiedy wyszła pierwsza część Dragon Age'a i jakoś od tamtego czasu zaglądam~C:
  9. Któreś mario, ach te emocje~ , ale tą pierwszą która najbardziej mi utkwiła w pamięci to Kotor, zdecydowanie. Kiedy do niej siadłam trzeba mnie było siła od komputera odganiaćXD
  10. Witam~ Zazwyczaj korzystam tylko z solucji i jakoś mnie naszło na założenie konta na forum, mam nadzieję, że wróci do życia skoro już prawdziwa wiosna za oknemC:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...