Jump to content

Duval

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Duval

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 05/04/1991
 1. Ty chopie nie wiesz, że teraz to się płytę wkłada i Linux w 15 minut gotowy, jak z mikrofalówki, potem tylko instal i gramy w upragnione Diablo 1 bądź Warcraft 1 bądź 2 Battelnet Edition.
 2. Ja sobie nie wyobrażam by nie słyszeć o Tormencie. Sam bardzo lubię, skomplikowane wielowątkowe fabuły, ale nie można tak grać cały czas, chwilami człowiek z przyjemnością przechodzi do prostej strzelanki, która jest liniowa i polega na zabijaniu coraz to większych mas potworów, nie wierze, że zawsze każdy gra tylko w skomplikowane gry. Choć przyznaje, że ostatnimi czasy mało powstało gier z fabułą pokroju gry, która się dzieje w słynnym Sigil.
 3. Spróbuj znaleźć wersje na inny system dajmy na Linuxa i przez niego graj, wiesz to całkiem sensowne rozwiązanie do starych gier. ;D
 4. Ja przed thiefem grałem w Doom'a po nocach więc nie wzruszyła mnie ta sceneria tak bardzo, wiesz kosmici i piła mechaniczna co cię tnie jest straszniejsza o wiele. ;D Wiem o czym mówisz i czasem uprzejmość kierowców bywa mało pomocna, gdy ci dają wyjechać z podporządkowanej na główną, to egzaminator potrafi powiedzieć, tajemne słowo mocy "nie zdał pan". Przypadek pewnego znajomego.;D
 5. Gdy mi się to udało cieszyłem się jak małe dziecko z prezentu na gwiazdkę, poważnie. A i jeszcze jedna rzecz podoba mi się w Thiefie, że nie sposób znaleźć do niego jakiś porządny poradnik co by ci mógł pomóc. Ja swą przygodę, z nigdy nie widzianym złodziejem zacząłem od tej części i nie zdradzę ci tego bardzo ważnego wątku, ukłony w stronę mego wuja, co miał tą grę, gdy ja byłem dzieckiem. Wiesz jestem już po dwóch godzinach jazd. Bójcie się ludzie gdy dostanę ten świstek, dając pełną władze nad tymi dziwnymi rydwanami bez koni. 8) Kojarzy ktoś może taką grę jak Wizard:8 ?
 6. I to kochałem w tej grze, te kombinowanie, ukrywanie się, wyliczanie ile masz sekund nim wróci ten przeklęty strażnik. Tak, tak miałem stoper w ręku i mierzyłem czasem. xD W GTA IV też grałem, podobało mi się na PS3 jak nie mogłem dojść na początku jak użyć klaksonu w aucie i zaczynałem ze złości mordować ludzi. Gierka dobra na wyżycie się, choć jest też akcent polskości, grający pewnie będzie wiedział o co chodzi. Demigod będzie genialny ale tylko po necie, jak umówisz się z przyjaciółmi gdyż gra solo nie daje takiej satysfakcji, serio mówię, dołożyć komuś na necie, kogo to wk
 7. Długie noce mi ona zabrała nim wreszcie udało mi się wszystko naprostować, do tego by poznać jej wszystkie sekrety trzeba przejść ją parę razy, jak nie więcej. Szczerze najbardziej denerwowała mnie właśnie wytrzymałość niektórych przeciwników, potrafili przeżyć bardzo dużo cennych strzał.
 8. A ja z thief'ów polecam też ostatnią osłonę, która jest naprawdę miodna i ma wspaniały klimat, choć trzeba przyznać, że chwilami jest dosyć trudna nawet na normalnym poziomie, a szczególnie gdy się nie zna angielskiego.
 9. Duval

  Co czytacie?

  A ja tam czytam sobie teraz, właśnie Arcymaga tom drugi, lekturę tą polecam każdemu kto lubi się pośmiać i poznać tajniki sumeyjskiej (nie wiem czy dobrze odmieniam) maga.
 10. Nie zdajesz sobie chopie sprawy ile krwi wymazano, ile brutalnych przebić na wylot wysnuto, ile niecenzuralnych słów i tym podobnych rzeczy pozbyto się... nie tylko Bulmy, Chi Chi czy innej kobiety.
 11. Duval

  Czego słuchacie?

  Masz racje ziom, oni ją dosłownie niszczą tekstami typu "I love my mamy because she f*** my dad." i podobnymi do tego. ;D Przy najbliższej okazji sprawdzę jak gra ten D.R.I. ;]
 12. Stary, dobry Dragon ball. Tak tylko szkoda, że go aż tak ocenzurowano w polskiej wersji językowej, no ale jaka radość była dla dzieciaka gdy tak go oglądał, aż do teraz nie umiem tego opisać.
 13. Ojojoj. Ja dużo mang przeczytałem z tych takich popularnych to całe Deth Note, do tego wciąż czytam One Piece, Berserk, który jest tak miodny,że aż brak mi słów. A zapomniałbym wspomnieć o Soul Eater i Psyren, dwóch całkiem nowych i moim zdaniem bardzo ciekawych mangach. Czy ktoś z obecnych ma jakieś pytania. ;>
 14. Duval

  Czego słuchacie?

  Jako, że dopiero to mój pierwszy post w tym temacie to czuje się usprawiedliwiony, nie czytając innych. Haha 8). No cóż, ja słucham niemal wszystkiego, nie trawię techno i jego podobnych, disco polo też nie podpada pod mój gust. Za to bardzo lubię pozostałe, od muzyki klasycznej, przez metal aż po rap. Ostatnio słucham O.S.T.R nowej płytki, MSI czyli Mindless Self Indulgence polecam w szczególności Shut Me Up, ciężko mi mówić o jednym ulubionym wykonawcy, interesuje mnie to co mi odpowiada.
 15. Nazywam się Paweł, to nic o mnie nie mówi. Bo ilu jest Pawłów w Polsce, na świecie. Sami sobie odpowiedzcie. Jestem dość specyficzny ale nie o tym. Więc tak interesuje się fantastyką książkową lecz ubolewam nad tym, że nie znam się na systemach RPG, co najwyżej trochę na tych, dzięki, którym powstają gry komputerowe, które są moim konikiem jakby nie patrzeć, poza sportem. Właśnie sport, cóż zajmuję się tym od małego, wiecie bieganie, walczenie. Takie tam sprawy. E odeszła mi wena na pisanie. Lecz lubię sobie często powiedzieć po łacinie: Nec Hercules contra plures. ( Z góry, przepraszam jeśli
×
×
 • Create New...