Skocz do zawartości

NoBieski1

Użytkownicy
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NoBieski1

  1. Fabuła bez polotu, postaci kiepskie... Czyżby Dragon Age: Początek od Obsidianu? Ale i tak kupię... jak cena trochę zleci ;)
  2. NoBieski1

    Polcon 2015 Poznań

    A PGA w tym roku będzie?
  3. Miało być Masaże... :-[ A tak wyszedł groteskowy żart. Ale tak to już jest, że niektóre piersi mógłbym schrupać... ;D
  4. Facet jest po prostu przedsiębiorczy, a enklawa co? Ucina skrzydła small biznesu NoBieski1 "Masarnia Kobiecych Piersi" - tanio i profesjonalnie. 8)
  5. Tak szczerze to tu zaglądałem Ale incognito ;D Poza tym przełamałem się i założyłem konto na fejsie i byłem z enklawą na bierząco. Muszę tutaj pochwalić enklawę na facebooku - naprawdę dużo newsów wrzucacie. Normalnie nie trzeba wchodzić na Waszą stronkę... ;D Cursian, co tam u Ciebie? W CDA naczelny się zmienił, bardziej otwarty i przychylny na młodych i ambitnych?
  6. Zauważyliście, że odkąd Shane nazwała mnie spamerem, strzeliłem focha i przestałem się udzielać w moim spamerskim wątku? I komu jest teraz przykro, Shane? :o
  7. Cursian, a Ty dobrze sprawdziłeś wymagania? Pewny jesteś, że ci pójdzie ;)
  8. Przypominam, że Mrozie gdzieś-kiedyś obiecał mi reckę na enklawie... ;)
  9. Właśnie to dostrzegłem! Nie ma szałtboksu!!! Gdzie teraz będę wypisywał te bzdurne pytania?! :o
  10. Jak wyższe ceny? W Polsce dochodzą koszta... lokalizacji książki ;) W oryginale kupisz to samo sporo taniej. Więc to my mamy drożej kupić amerykańską książkę. Chyba...
  11. Zauważyłem, że enklawa przeszła lekki lifting. Trochę zachowawczy, bez wielkich fajerwerków. Piszcie, co o tym myślicie, niech wszyscy wiedzą! ;D Według mnie za skromne zmiany! Dajcie smoka zamiast kursora! Wielkie czachy jako ikony tematów! Strzelające roboty na głównej! Wielkie cyc... Nobieski odmieni oblicze ziemi, tej ziemi.
  12. "Skradzione dusze to właśnie trzecia część sequelu – czyli tak naprawdę mamy do czynienia z kolejnym tomem cyklu, który oficjalnie częścią cyklu nie jest." ;-) No tak... Jakże łatwo połapać się w tych wielotomowych sagach. Ale ja nie o tym. Nie czytałem, więc nic merytorycznego nie rzeknę, ale muszę to powiedzieć: Okładka to straszny gniot :( Lypa straszna! A na koniec, ponad dwieście tysi $ dla debiutanta!!! Szacun! U nas tyle nie wyciąga zapewne ani Sapkowski, ani nawet Dukaj. Ech... American dream!
  13. Wypad do bazy Super mutantów, w pancerzu wspomaganym i minigunem w rękach w Fallout 1, to jedno z moich najlepszych wspomnień z dzieciństwa ;)
  14. Niesławna Veneticka, bo ludzie od przygodówek point and click zrobili RPG, który był... no, słaby. Co ciekawe, niemiecka prasa, jako jedyna na świecie oceniła tę niemiecką produkcję nadwyraz przychylnie. Osobliwe ;P Oberwało jej się nawet za fabułę, ktoś nawet pobąkiwał o plagiacie z Prattcheta. Spojrzałem na screeny, faktycznie to będzie hack'n'slash. Słyszałem, że ten gatunek sprzedaje się dobrze tylko pod marką Diablo. Reszta to finansowa klapa. Wyjątek to chyba Torchlight, ale to prawie indyk...
  15. Fajne, dowcipne kombo nam wyszło ;D Ja rzuciłem świetny kawał, Cursian świetną ripostę. Nic tylko kabareta nam zakładać ;D
  16. Pewni siebie, skurczybyki ;) Ale skoro ostatnimi czasy jest boom na staroszkolne cRPG, to te plany przestają być już takie śmiałe. Poza tym, z wszystkich, ostatnio wydanych drużynowych erpegów, ten najbardziej trąci baldurami. A to nie mało. Czekam na recenzję na Enklawie. Będzie?
  17. Ja pierdziu! Nieodmiennie dziwi mnie ta okładkowa afera. Słyszałem kiedyś opinię, że książki w Polsce nie sprzedają się jakoś strasznie źle (choć dobrze nie jest), ale czytelnictwo jest jeszcze gorsze. Roześmiałem się, myśląc, że to żart. A facet, całkiem poważnie, powiedział, że ludzie kupują książki, bo... to dobrze wygląda (świadczy) na domowej półce o gospodarzu. Teraz zaczynam mu wierzyć...
  18. Nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się z... Deck 13 i ich niesławną Veneticką... Obym się mylił.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...