Skocz do zawartości

NoBieski1

Użytkownicy
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NoBieski1

  1. Wymyśliłem nowy kawał. Dwóch kupli siedzi w pokoju. Jeden gra na kompie ze słuchawkami na uszach. Drugi patrzy mu przez ramię i mówi: - Grasz w slashera na klawiaturze? Nie masz pada? Ten w słuchawkach: - Co? Nie słyszę? - Nie masz pada? - Co? - Pada! - krzyknął w końcu. Ten w słuchawkach spojrzał na okno i piękną pogodę za nim. - Jak pada? Przecież świeci słońce. ;D
  2. TESO nie upadnie. Najpierw przejdzie na... F2P ;-) By na mikropłatnościach... zarabiać więcej niż na abonamencie ;-) Niszcząc tym samym wyważenie rozgrywki :( cRPG only single!!!
  3. Unreal enginy zawsze rządziły. Trójka panowała w cholerę czasu. A i dziś jest na nią popyt. Nawet Mass Effect 3 chyba z niego korzystał. Choć ostatnio trochę o trójce unrealu cicho. Co do filmiku, to robi wrażenie, choć skoro tła nie mają animacji, dlaczego całość jest w... tylko 25 fps-ach? Gdzie tam do magicznej sześćdziesiątki Zastanawia mnie, czy Unreal engine 4 jest już w użyciu, to znaczy, wyszło już coś na rynku na tym silniku?
  4. A według mnie to błąd. Takie rzeczy robi się tylko dla fanów. Skywind? To brzmi jak mało ambitne DLC do Skyrima, a zatem wprowadza w błąd. Osobiście wolałbym Morrowind Remastered edition ;) Czytelne, jasne i klarowne. Choć może to zabieg umyślny, by odciąć kupony od popularności skyrima. Albo, jak słusznie zuważyłeś, brak praw. Choć dziwi mnie, że Bethesda nie "przejeła" projektu. Wszystko wygląda na profesjonalny projekt, a stając się komercyjnym, może jeszcze zyskać i, co najważniejsze, być nawet rentownym. ;gólnie, darmowe mody, nie wzbudzają we mnie pozytywnych emocji. Z czystej pasji rodzą się nieraz ciekawe rzeczy, ale tylko komercyjne budżety potrafią oszlifować te diamenty;)
  5. Jak zwykle nic nie wiedziałem! Morrowind, to moja pierwsza, wielka miłość crpg, więc projekt zamierzam śledzić z zainteresowaniem. Ale, czemu taki tytuł? Fabuła ma być inna? Nie zachorujemy już na spaczenie i nie zostaniemy neverajczykiem (czy jakoś tak)?
  6. To prawda, kiedyś kreskówki były... odważniejsze. Dziś mamy erę naiwnych i bzdurnych kreskówek, z przedziwnym, nieraz wręcz groteskowym, poczuciem humoru :-\ Wyjątkiem są pełnometrażowe animacje. Tutaj wszystko jest jak należy. Jest dowcip (dla małych i dużych) jest fabuła, nie wywołująca uśmiechu politowania i jakaś ponadczasowa puenta. Oglądaliście Ralpha Demolkę? Każdy fan gier winien obejrzeć. Poza tym Usterka jest moją ulubioną z animowanych postaci
  7. A pamiętacie He-mana i szkieletora! To rasowe fantasy dla dzieciaków było
  8. O!!! To ci klasyk. Miałem nawet motomyszowe figurki! 8)
  9. NoBieski1

    Seria Gothic

    Przesiadłem się ostatnio na windowsa 7 i... Gothic 1 i 2 kaszani mi się. W jedynce dialogi, w dwójce po wyjściu z wieży xardasa znikają mi tekstury i gra staje. :'( Pooooomooooocy! Są jakieś mody, łatki, emulatory...? Cokolwiek! EDIT: Win 7 64bit.
  10. Z dzieciństwa kojarzę... pokemony. Z takich dziwów, to jeszcze Kubę Guzika. Kto pamięta ten dzingiel: Kuba Guzik, Guzik, Guzik... Poza tym podróżował wszędzie jeżdzącą, pływającą i latającą... lokomotywą. To było coś! 8)
  11. ??? Co to za jakieś japońskie transformersy? :o
  12. A według mnie może zrodzić się z tego coś ciekawego. Ale zająć się tym powinien Obsidian enterteinment. Ale ci robią już chyba coś w staroszkolnym stylu. No i nowy planscape ma być. Ech, coś za dużo chyba grzebania w legendach...
  13. Jakiego moda?! Tu mowa o PROFESJONALNEJ wersji HD!!! Do wyboru będą... trzy rozdzielczości ;) A oryginał miał... jedną! Postęp, wielki postęp!
  14. 40 GB robi wrażenie. Ogólnie, gdybym zmienił procka i kartę graficzną to by mi poszło ;) Ech, znów mi delicje przejdą koło nosa.
  15. Super! Choć mnie zastanawia, czy będzie gra wydana w pudełku i co ważniejsze zlokalizowana!!!
  16. Ja cię kręcę! Trójka baldura!!! Cienie Amn uwielbiam, nawet w tym roku znów grałem. Jedynka zraziła mnie archaiczną grafiką i brakiem opcji... odpoczynku do pełnego wyleczenia. Niby detal, ale tak mi psuł gameplay, że nie zdzierżyłem. Co do dodatku do dwójki, też mnie do siebie nie przekonał. Nie wiem dlaczego. Za to dwójeczka - miód! Pamiętam jak reklamowano w pierwszym Wiedźminie długoterminowe konsekwencje podejmowanych decyzji. A baldur miał już to od lat! Trzymam kciuki za projekt!
  17. Czytałem mnóstwo opini na temat skyrima, ale pierwszą nieprzychylną usłyszałem... od Ciebie! Zawstydziłeś się? :-[ I słusznie!
  18. O, cholercia! Zauważyłem na enklawie reklamę tego: http://www.skapiec.pl/site/cat/2000/comp/8207206#from12605ad183 Pragnę tego! Pragnę bardziej niż piersi kobiecej! ;D
  19. NoBieski1

    Co myslicie o Hobbicie?

    Obejrzałem! Drugą część na HBO. Kuźwa, co to było?! Tych aktorów odgrywających krasnoludów chyba z ulicy wzieli. Ich "gra" jest straszna! Liczyłem, że może wizualnie film mnie zadziwi, ale gdzie tam. Po Jacksonie spodziewałem się o wiele więcej. Nawet smok był co najwyżej przyzwoity. Ogólnie efekty specjalne cieniutko. Dzisiaj intra do gier wyglądają lepiej! Poza tym ten wątek miłości krasnoluda i elfki. Cholercia, nic takiego nie pamiętam z książki. Chyba Jackson nie pozwolił sobie na taką frywolność z oryginalną historią? I dlaczego tak po łebkach potraktował tego człowieka-niedźwiedzia?! Równie dobrze mógł go pominąć. Z tego co pamiętam we Władcy Pierścieni wyrzucił Bombadila. Ogólnie: Wielkie rozczarowanie
  20. http://pc.enklawanetwork.pl/solucja/dragonagepoczatek/ Poradnik z Enklawy Network. Może pomoże
  21. Nie grywam magami więc tutaj nie pomogę. Za to jeśli chodzi o szal, to pamiętam, że jej mąż powinnien być w wiosce. Najlepiej podbiegnij do każdego z NPC w wiosce. Teraz może stać w innym miejscu niż poprzednio. Tak, dla pewności, mówimy o szalu kobiety zamienionej w wilkołaka?
  22. Chodzi ci o pierwszy rozdział? O jaskinię salamandry, gdzie przetrzymywali uprowadzone dzieci? I chodzi ci o to, że aard w ogóle ci się nie włącza, czy nie rozwala ściany? Jeśli to drugie, to... spróbuj stanąć od niej trochę dalej. Z tego co pamiętam, skrypt nie uruchamiał się, gdy Geralt stał zbyt blisko. Spróbuj kilka razy. Ja grałę w wersję bodajże 1.3. Najnowsza to chyba 1.5, także różnie z tym może być. W każdym bądz razie próbuj z różnymi odległościami od ściany. Wesołych!
  23. NoBieski1

    Wesołego! :)

    Teraz spostrzegłem, że otwierając ten wątek, nabiłem 250 post, a Mrozie odpisując... 900. Czyż nie magicznie się zrobiło?! ;-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...