Skocz do zawartości

NoBieski1

Użytkownicy
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NoBieski1

  1. Tytaniczne zadanie! Brawo i trzymam kciuki za ten ambitny projekt.
  2. Turowo? I znów wracamy do Hirołsów ;D Wszystkie growe pgawędki prowadzą do hirołsów ;D
  3. One, nie kręciły się w kółko! To były... Przeszkody terenowe ;D
  4. Nie chce mi się kartkować CDA, ale chyba dobrą notę to dostało. To chyba drużynowy rpg? Lepszy od... Dragon Age początek?
  5. Data wydania jeszcze nieznana Ale obstawiałbym grudniową gorączkę przed świąteczną... 2015 :'( Ale dobrze, że robią. Już człowiek spokojniejszy Mnie podstawka 5 wgniotła w fotel. Dopiero niedawno odkryłem, że w piątce w cutscenkach wyrenderowanych na silniku gry postacie podczas dialogów... Nie poruszają ustami(!) Może była jakaś łatka, ale jako kontrargument, rzeknę tylko, że pierwszą grą, w której ruch ust postaci był zgrany z wymawianymi słowami był Fallout. Pierwszy Fallout. Z chyba 1998(!) A piątka to jakoś 2007(?) Po za tym zaczynałem od Hirołsów 4 Z bratem cioraliśmy w to bez przerwy. Na Trójce nauczyłem się w to grać ;-) Tutaj było trudniej, o wiele. Jak poradziłeś sobie z trójką to byłeś gość. Szóstka też dobra. Zobaczymy co będzie w kolejnej części!
  6. Widzę Cursian, że nie rzucasz słów na wiatr. Kolejne CDA i znów raz, czy może dwa mignęła mi twoja ksywka. Nie sprawdzałem dalej, bo... doznałem szoku. A raczej news'owej ekstazy. Might & Magic: Heroes VII !!!!!!! W końcu! Jest, żyje, nadchodzi! Unreal engine 3 i znów kolejne studio. Niepokój jest, ale jeśli zbytnio nie namieszają w formule wyjdzie ekstra. Może nie jest to wiadome, ale w mym rankingu gier wszech, wszechczasów Hirołsy są wyżej nawet od... Gothiców! Jeśli o piraniach mowa, to fajnie, że na pełniaku Risen. Fajnie meć... 2 Ale i tak wiadomość dnia... nie, tygodnia... nie, mies... nie, roku(!) to Hirołsi 7! Niech Sigmar, a raczej Asha błogosławi Ubisoftowi! Pozdrawiam!
  7. Czekałem i czekałem, aż w końcu nastało światło! Otó dziś 14 Sierpnia Anno Domini 2014 na forum Enklawy Network założył konto tysięczny użytkownik! 1000(!) Słownie: dziesięć milionów! Należą się gratulacje, uściski, życzliwości i życzenia dalszych sukcesów Można pod tym wątkiem dopisywać kolejne miłe słówka. Może z tej okazji jakaś forumowa akcja? Jakoweś konkursidło w tematyce enklawy? Coś co przyciągnie, wciągnie i nie wypuści użytkowników? W każdym bądz razie raz jeszcze: Wszystkiego dobrego! I kolejnego 1000 ;D
  8. NoBieski1

    Filmy Fantasy

    Oglądam właśnie "Thor: Mroczny świat". Właśnie jeden z tych dobrych zniszczył statek kosmiczny mrocznych elfów. W pojedynkę. Sztyletem...! :o Lubię fantasy, czy science ficton, no, ale proszę... Paradoksalnie od takiego kina oczekuję jak największej wiarygodności i logiki wydarzeń, zwłaszcza, że samo uniwersum jest już fikcyjne. "Trudność" fantastyki polega na tym, że nie może sobie pozwalać na bzdury. W sam świat trudno uwierzyć, więc wszystko po za tym musi być jak najbardziej wiarygodne.
  9. Dziś znów, znienacka,wena złożyła na me lico pocałunek kreatywności. Z tego całusa zrodził się kolejny kawał. Jak zwykle bazujący na prostej (nie mylić z prostacką) grą słów. Słuchajcie, bo nie powtórzę : Wnuczek, już kilkunastoletni podchodzi do babci i mówi: - Babuniu na gwałt potrzebuję pieniędzy! Na co starowinka odpowiada z poważną miną: - Na gwałt nie dostaniesz. KONIEC
  10. Że też nie wiedziałem, że Enklawa trzyma sztamę z "NF"! Kena Liu już przeczytałem, niestety trochę mnie rozczarował. Teraz zacząłem Sawickiego i jest o niebo lepiej. Zacząłem się nawet zastanawiać, czy nie zakupić jego "Aposiopesis", którego recenzja też jest w numerze. Pozdrawiam i wracam czytać.
  11. Euro Truck Simulator 2 w cda dostał ocenę: 9/10! I notkę: Najlepszy na rynku symulator tirowy. Z tego Rock symulatora nabijają się nawet w najnowszym cda. Ja bym nawet kijem tego kamienia nie śturchnął ;D
  12. W sobotę miną 2(!) tygodnie od kąd nie chodzi mi pecet :'( Na domiar złego 3 tygodnie temu kupiłem sobie w końcu Euro Truck Simulator 2! Ledwo ze 300 km przejechałem! Ale już ciułam, ciułam już. Do zakupu jest procesor, ale tak starutki już, że kupuję nowszy model i płytę główną pod niego. Póki co jestem skazany na smartfona.
  13. A, te miniaturki. Halo - grubo. Plants vs. Zombies 2 - już mniej ambitnie. Jak kolwież gratuluję i pozdrawiam mój przyjacielu z CDA. Ale prestiżowe towarzystwo się koło mnie kręci
  14. I widzisz jak cię zmotywowałem! ;D Jakie miniaturki? Gdzie? Jak?
  15. No, Cursian, kolejne CDA i kolejne bez twojego artykułu :'( Bieda stary, bieda. Ale nie martw się. Ja zająłem twoje miejsce i będę kontynuował twoje dzieło starając się dorównać jakości twych tekstów. Postaram się, by moja ogromna pasja i zaangażowanie przekładały się na poziom moich artykułów. Ach, Cursian, by było jasne. W CDA podpisuję się nckiem... MQc 8)
  16. MMA? Cholera! No, nic trudno. Zostaje jak jest. Zbyt częste zmiany awatara mogą być oznaką... Zaburzeń osobowości ! :o EDIT: 9(!) strona tego wątku. Niedługo wyślę ten temat do druku i wydam jako autobiografię!
  17. Zmieniłem awatara! Ten ociepli mój wizerunek. Nie chcę być już postrzegany jako mroczny maczo >
  18. NoBieski1

    Seriale fantastyczne

    Ja jestem fanem "Heroes of might and magic"... A przepraszam, to nie ta sekcja tematyczna
  19. Ale jajca! Byłem zobaczyć co tam na Rebelu piszczy i co? K30! K... 30! Do czego to cudo? Jak kupiłem zestaw kości to kończył się na k20. To jakowaś nowość musi być, zapewne amerykańska. Oni zawsze chcą piękniejsze, lepsze i... Większe. http://www.rebel.pl/product.php/1,1308/1994/Kosc-K30-Interferenz.html Co też się porobiło. K30 8) Jak ja byłem młody to takich kości nie było ;D
  20. Dzisiaj mam kolejne nurtujące mnie pytanie: Co żaby robią zimą ??? Czyżby wtarbaniały się do niedźwiedzich gawr i zapadały w zimowy letarg? Przecież ich podstawowego pożywienia (much) też zimą nie ma. Właśnie! Co się dzieje zimą z muchami?! Muchy żyją krótko, więc zapewne... Umierają. Więc skąd tyle tego cholerstwa na wiosnę! Ot, i zimowe pytanie, w sam raz na lato
  21. Zawsze możesz z nimi pograć w... Warhammera! Dzieci lubią bawić się kostkami, a ty dokleisz jakieś story i uproszczoną mechanikę. A propo rpg. Dzisiaj byłem w centrum handlowym M1. Na korytarzu jest tam pełno jakiś małych sklepików, a na jednym był szyld... Bard - centrum gier. Pełno planszówek i karcianek! Podręczników nie widziałem, ale też nie wchodziłem do środka. Morał: Nie elektroniczna rozrywka wraca do łask! Trzeba się wziąść ostro za czytanie WHFR! - kończe rozdział o ekwipunku, a później to już... Walka, czyli mechanika pełną gębą! Godzina największej próby nadchodzi! Niech Sigmar ma mnie w opiece;)
  22. Widzę, że przeszłeś przez to... Piekło ;D A przecież kogo nie spytam to mówi, że dzieci to kochane, małe aniołki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...