Shane

Redakcja
 • Zawartość

  918
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Shane last won the day on 30 Sierpień 2016

Shane had the most liked content!

Reputacja

1 Neutral

O Shane

 • Ranga
  Akolita
 • Urodziny 1988.01.31

Ostatnio na profilu byli

234 wyświetleń profilu
 1. Właśnie oto byłam wczoraj w Toruniu! Zawieszenie prawie poniszczyłam, co za wieś... Lektor... opfff musiałeś mi przypominać?
 2. @Mrozie nie mam pojęcia. Trzeba będzie obadac.
 3. @Mrozie zabawne, też od razu wspomniałam Jajo, jak napisałeś o Zahconie :-) Mam gdzieś nasze wspólne zdjęcie z konwentowym osprzętem na plecach...
 4. Aaaach... Zahcon! <westchnienie połączone z atakiem kaszlu> Jedyny sposób, by Cię wyciągnąć do kuj-pom
 5. Jak sobie pomyślę, że zaczęliśmy modzić wespół zaraz po mojej maturze... to aż mnie skręca z przerażenia, że to było tak dawno... Skrypt prawdę ci powie...
 6. Nikczemniku! Jak śmiesz?!
 7. Do nas do szpitala też przyszedł Mikołaj. Mieliśmy dziś z tej okazji alarm bombowy.
 8. TES VI/Skyrim 2 - oczekiwania, przypuszczenia

  Ooo gdybyś tak był prorokiem...
 9. Nie wiem. To było dekadę temu, może to wpływ Tomb Raidera? ;-)
 10. A mówiłam Ci Mosterdzieju, że kiedyś planowałam iść na studia na archeologię?
 11. Ano kończy się, kończy. A ta książka jest warta swojej ceny. A w dodatku zaraz po kupnie automatycznie trafia na szczyt listy pozycji "do przeczytania". Mówię ci.
 12. Cała powieść Simmonsa oparta jest na historii zaginionej ekspedycji Franklina, która wypłynęła w 1845 w celu odnalezienia Przejscia Północnozachodniego. Dwa statki - Erebus i Terror, 129 osób na pokładach. Wiadomo, że tułali się tam przynajmniej 3 lata, jeden statek porzucono wcześniej uwięziony w lodzie, drugi ciągnieto po drodze znacząc szlak umarłymi od zimna, szkorbutu, głodu itd. Zainteresowanych odsyłam TUTAJ lub jeszcze lepiej - do Simmonsa ;-)
 13. Po "Terrorze" Dana Simmonsa - arcysięinteresuję. Ps. Może o Erebusie słyszałeś? Było o nim głośno jakiś czas temu. To flagowa jednostka tej wyprawy, ogólnie chyba bardziej "znana" niż Terror.