Skocz do zawartości

Kilka słów o sobie


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zaczynamy nasz? przygod? z forum EM, dlatego warto zadba?, by ju? teraz atmosfera by?a przyjazna. A pierwszym krokiem do przyja?ni jest: troch? si? wzajemnie pozna?. Tak wi?c w tym temacie przybli?cie innym swoje sylwetki: kim jeste?cie, czym si? obecnie zajmujecie, co lubicie i temu podobne rzeczy.

Zaczn? od siebie: Mam 20 lat, jestem studentk? psychologii na UKW w Bydgoszczy, chocia? w?a?ciwie mieszkam w Wielkopolsce. Z EM wspó?pracuj? od czasów matury ;) W zamy?le mia?am by? "wolnym strzelcem" i czasem co? pisa?, ale jako? mi nie wysz?o ;) Z wi?kszo?ci? ekipy Enklawy znam si? troch? d?u?ej, bo razem byli?my u?ytkownikami pewnego forum. Aktualnie zmagam si? z sesj? i brakiem internetu w moim lokum w B(rz)ydgoszczy, co niestety bardzo utrudnia mi ?ycie :( Tak na pocz?tek my?l?, ?e wystarczy o mnie, teraz chcia?abym poczyta? co? o Was.

Czekam na wasze kilka s?ów.

To Offtopic, wi?c nie ograniczajcie si? do schematu pierwszego postu, by?oby dr?two ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bardzo wiem jak mo?na wy?ama? si? z tego schematu wi?c nie b?d? kombinowa? jak ko? pod górk? tylko od razu przejd? do sedna sprawy.

Mam na imi? Piotrek i nied?ugo stuknie mi magiczna 18 :) Mieszkam w Kaliszu (Najstarsze miasto w Polsce) i nawet mi si? tu podoba :P Moj? najwi?ksz? pasj? jest informatyka i szeroko poj?ta fantastyka. W przysz?o?ci chcia?bym pracowa? jako informatyk ale wiem, ?e mi sie to nie uda bo jestem zbyt leniwy je?li chodzi o nauk?. Po prostu nienawidz? uczy? si? rzeczy, które uwa?am za zb?dne. W praktyce wygl?da to tak, ?e z informatyki mam same 5, a z innych przedmiotów cudem zaliczam poprawki :P Je?li to was nie zniech?ca to dodam jeszcze, ?e pij? zbyt du?e ilo?ci alkoholu, a potem musz? wstydzi? si? za w?asne czyny ^^

PS. Wiem jaki to ból gdy nie ma si? dost?pu do neta wi?c ?ycz? Ci szybkiego uporania si? z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?e te? wszystkie osoby z Kalisza, które mia?am okazj? pozna?, zawsze zaznaczaj?, ?e to najstarsze miasto w Polsce :D Macie taki odgórny wymóg, czy co? xD

Ps. twoje szanse na informatyk? nie s? takie ma?e, jakby? si? przy?o?y?, by si? dosta? na studia, to potem uczysz si? ju? tylko tego, co potrzeba informatykowi. Wi?c mo?e warto spróbowa?? :)

Co do alkoholu, to niedobrze, oj Wszystko jest dla ludzi, ale ?eby si? wstydzi?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?e te? wszystkie osoby z Kalisza, które mia?am okazj? pozna?, zawsze zaznaczaj?, ?e to najstarsze miasto w Polsce :D Macie taki odgórny wymóg, czy co? xD

Po prostu rozpiera nas duma :P

Co do alkoholu, to niedobrze, oj Wszystko jest dla ludzi, ale ?eby si? wstydzi?? Mrugni?cie

Jak pije to si? nie wstydz?. Dopiero jak przesadzam i na drugi dzie? s?ysz? co zrobi?em to si? dziwi?, ?e jestem w stanie gada? takie rzeczy :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon "Hazreth" Jeziorko, grafik, muzykant (bo powiedzenie "muzyk" by?oby znacz?cycm nadu?yciem), fan dobrej muzyki.

Lat siedemna?cie, zamieszka?y w ?azach, zwanych jak?e pieszczotliwie ?ajzami.

Od muzyki w zasadzie jestem uzale?niony. S?ucham g?ównie jazzu, w wykonaniu Esbjorn Svensson Trio, Jana Garbarka, Manu Katche, Pata Metheny'ego i jeszcze wielu innych. Ale nie ograniczam si? do jazzu, bo lubi? du?o innej muzyki - od Led Zeppelin, przez Lecha Janerk?, Kazika, po Grzegorza Turnaua czy, ostatnio, Zespó? Reprezentacyjny.

Prowadz? podcast jazzowy, (www.hazcast.pl), ale niespecjalnie mi to wychodzi, bo radiowiec ze mnie ?aden.

U?ytkownik Maka - musia?em wspomnie?! - i nazywany przez to (dzi?ki temu?) w niektórych kr?gach "Jab?kowym Ch?obcem" tudzie? "Jabolowym Pankiem".

Wsio na razie. Je?li kto? ciekawy czego? wi?cej, to: web.mac.com/hazreth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sir Jedi, nie holuj mnie z ?aski swojej.

Panel edycji profilu ma niestety tendencj? do kapryszenia i mimo kilku prób mojego profilu nie uda?o mi si? uzupe?ni?. Prosi?em Mroza, by zrobi? to za mnie, ale i jemu si? nie uda?o. Zatem gdy tylko b?d? w stanie, uzupe?ni? go.

To zmienia spraw? panie Hazreth. Czy ja komu? broni? tutaj pisa??  :o

?wietnie. By nie ci?gn?? offtopa: je?eli interesuje ci? co? jeszcze z tym zwi?zane, pisz na PW albo maila.

Ja proponuj? za?o?y? nowy temat w "offtopicku", tak dla porz?dku :P

O Ku*** zamiast cytuj przycisn??em modyfikuj, bardzo przepraszam :'( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w?a?nie tak patrze czy to czasem nie pocz?tki rozdwojenia ja?ni :P

?ukasz Markuszewski, urodzony 27 listopada 1988 r., do 28 wrze?nia 2007 zamieszka?y w Brodnicy, woj. kujawsko-pomorskie, od 28 wrze?nia 2007 zamieszka?y w Domu Studenckim nr 2 w Toruniu przy ulicy Mickiewicza 6/8. Student UMK, kierunek - politologia, specjalno?? - komunikacja medialna i marketing polityczny. Zainteresowania - polityka (oczywiscie), historia, fantastyka (oczywi?cie), literatura (niekoniecznie fatasy), film (zw?aszcza Tarantino, Bareja i Almodovar) i odrobine psychologia.

3 ulubione filmy -

- Mi?, re?. S. Bareja

- Pulp Fiction, re?. Sami-Wiecie-Kto

- American Beauty, re?. Nie Pami?tam

Dawniej pij?cy du?o, dzi? niestety niekoniecznie (ech ta sesja), ale zamierzaj?cy wróci? do swoich nawyków. Na?ogowy palacz. Z dost?pem do internetu gdzie bredzi na rozmaitych forach typu Enklawa Magii

Ten rzadki gatunek zwierz?cia znale?? mo?na tak?e na

www.markusz.fbl.pl (tak tak mam photobloga hyhyhyhy)

www.politologiaumk.com

www.umkc.pl (?) (zgubilem has?o i nie moge wejsc ;p)

oraz na naszej klasie, studentixie i kilku innych rownie niewaznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy?by czas na mnie?:)

Micha? "Naler" Maciejewski, lat 17, ur. 4 stycznia. Jestem Potworem, naprawd? ;). Lubi? dobr? muzyk?, kino*, kobiety i linuksa i jeszcze par? rzeczy(kolejno?? przypadkowa). Ucz? si? w Poznaniu(8LO, klasa o profilu j?zykowo-ogólnym), mieszkam w Poznaniu, "pomieszkuj?"(czyt. raz na jaki? czas jestem) w Margoninie.  Mam ambicj? by? prawnikiem, ale hmm.. si? obaczy co z tego wyjdzie. Btw, wiecie, ?e Potwór "panimaju pa ruski"?;)(jeszcze nie wsio, ale si? uczy)

Hmm... co tam jeszcze o mnie... lubi? gra? w ambitne gry, psu?, naprawia?, je?? dobre jedzenie, zimne ?elki Haribo i Irish Coffee i Garfielda :). Ze sportów preferuj? raczej siedzenie przed TiVi o patrzenie na jakie? zawody, ale nie pogardz? rowerkiem i ?a?eniem po górach. Posiadacz szata?skiego przedmiotu z logiem nadgryzionego jab?ka-ajPoda. Nie lubi? si? spo?nia?, ró?u w nadmiarze, szpinaku i MPK. Preferuje uporz?dkowany chaos w pokoju :) Btw, wiecie dlaczemu chaos wygrywa z porz?dkiem? Bo jest lepiej zorganizowany :)

*nr 1. "zapach kobiety"-kto nie widzia?, niech ?a?uje

nr. 2 "ojciec chrzestny"-klasyk

nr. 3 chyba "braveheart"-film przy którym si? wzruszy?em, naprawd?

D?ugi post. I chaotyczny.

Aaaa i wiecie co? Nie mam ?adowarki do mojego telefonu. I has?a do jabbera :(

Dobra, ja ju? ko?cz?, bo jeszcze mi si? oberwie za pisanie niekoniecznie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze list? moich ulubionych filmów.

1. W?adca Pier?cieni - Dru?yna Pier?cienia (Edycja rozszerzona) - Prawdziwe arcydzie?o.

2. Skazany na ?mier? sezon 1 (Serial :D) - Najlepszy serial jaki widzia?em.

3. Troja - Bardzo fajny film. Podobaj? mi si? niektóre dialogi.

4. Symetria - Bez w?tpienia najlepszy polski film.

5. Requiem dla snu - Ten film mnie rozwala. Nie widzieli?cie prawdziwego ?puna? To teraz zobaczycie. Film ma ?wietny soundtrack :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... witam!

?wierzo tu od tej plagi z AW... ok.

Jak mam na imi? to zgadnijcie. Lat to w sumie nie tak d?ugo i 15... Jestem z Warszawy (tej wielkiej wsi na wschodzie). Z zainteresowa? to g?ównie komputer. Wszelkiej ma?ci gry i na??dzia do robienia map. Z innych rzeczy to lubi? poczyta? fantastyk?. W?a?ciwie to lubie wszystko zwi?zane z fantastyk? (sesje RPG, filmy, gry, bitewniaka LoTR itp.). Pozatym wku?am innych i jestesm dyslektykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich u?ytkowników Forum.

Moja ksywa jak widzicie to Superkarpik.

Wiem du?o o Star Warsach, o ?wiecie Fallouta, o ksi??kach Stevena Kinga, O grach figurkowych jak Warhammer 40000 jak i o RPG D&D

Ch?tnie przydam si? na forum.

Mog? pisa? fanfiki recenze i tym podobne

kto jest ze mn??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 21 lat pochodze z tej samej miejscowosci co Jachoo i Shane Anwar ale obecnie mieszkam w Warszawie, pracuje w Wydziale Ochrony Placówek Dyplomatycznych Komendy Sto?ecznej Policji w Warszawie. Praca nudna, ma?o p?atna, bardzo ryzykowna. Jesli ktos ma jakies pytania co do mnie kierowac je do Shane Anwar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

Jak mo?ecie zauwa?y? po lewej stronie, moja ksywka to Deep. Interesuje si? Anime, aktualnie gram w Gothic2. Z mniej znanych RPG polecam Chrono Trigger na konsolk? SNES. Wygoogluj, ?ci?gnij, przejd?. Przynajmniej z 8 razy, aby obejrze? 2/3 mo?liwych zako?cze?.

Chodze do jednej klasy z Miszczem Mhrocznego ZaQuonu Sir D?edajem, i do równoleg?ej klasy z sirkarpikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...