Skocz do zawartości

Kilka słów o sobie


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

Salve ;). Ja napiszę krótko bowiem nie lubię pisać o sobie. Na imię mi Ola, mieszkam w miasteczku w górach Sowich. Na świecie stąpam 16 zim już.

Do moich zainteresowań należy szerokie pojęcie sztuki :D. Muzyka (granie na nerwach, ale z tego nie da się utrzymać :<),książki, mitologia nordycka (nick na to wskazuje ;p ) i nauka języków. W przyszłości chciałabym zostać muzykiem (ale gitara mi nie idzie), piosenkarką w jakimś sławnym zespole typu stary Nightwish czy Within Temptation lub pisarką. Przygodę z fantastyką zaczęłam będąc w podstawówce. Przeczytałam "Wilk" K.B. Miszczuk potem "Whisper Nawiedzony Dom" Isabel Abedi i tak to za sobą pociągnęło lawinę polskich autorów typu  M.J. Kossakowska.  To chyba tyle, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hmm... Tak jak w temacie. Kilka słów o sobie? Musze przyznać, że wyskrobanie czegoś na swój temat nie jest takie proste. Ale warto spróbować.

Mam na imię Paweł. Jestem uczniem liceum, druga klasa. Mam tendencję do podejmowania złych decyzji. Właściwie to sam sobie przeszkadzam. Staram się próbować różnych rzeczy. Właśnie dlatego tu jestem. Jeśli chodzi o zainteresowania. Początki przygody z literaturą wiązałem z historią Japonii. Mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócę. Teraz fantastyka pochłonęła mnie w całości. Zaczęło się od "Ostatniego życzenia", autora chyba każdy zna. Jeśli chodzi o gry. Gram w zasadzie... Nawet nie pamiętam ile. Każdy gatunek jest dla mnie dobry i warty poznania. Najcięższe spotkanie miałem chyba z RPG''''''''ami. Za wcześnie się zmierzyłem z tym gatunkiem. Świat Gothica po prostu mnie zjadł i się zagubiłem. Filmy? Żadnym dobrym tytułem nie pogardzę.

To chyba tyle.

Witam jeszcze raz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Paulina, mam 16 lat i uczę się w pierwszej klasie LO o profilu filologiczno-artystycznym. Moją pasją są książki, fotografia oraz psychologia. Z dwoma powyższymi kierunkami chciałabym wiązać swoją przyszłość, jednak coraz częściej myślę również nad pedagogiką. Jestem miłośniczką kotów oraz dobrej, rockowej muzyki. Od kilku miesięcy zajmuję się pisaniem recenzji, co stało się dla mnie bardzo ważne. Uwielbiam pisać, tworzyć przeróżne teksty (niektóre wychodzą gorzej, inne nie, wiadomo... jest różnie), dlatego miło mi zagościć na tej stronie. Jestem raczej osobą cichą i niekonfliktową, bardzo nie lubię wdawać się w niepotrzebne kłótnie i potyczki słowne. Cenię sobie spokój i opanowanie (dlatego też wprost nienawidzę imprez  ;) ).

Dodam jeszcze, że zawsze mam problem by w jakikolwiek sposób się przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...