Skocz do zawartości

Kilka słów o sobie


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witajcie :)

Na imię mi Julia, mieszkam w małej mieścinie na Mazowszu - około 100km od Warszawy. Moje życie to przede wszystkim książki, pisanie, muzyka i koncerty. Trochę gram, należę do teatru amatorskiego. Mam swojego bloga z recenzjami, który dopiero się rozkręca - jednak piszę już dość długo. Posiadam uroczą i niezwykle sprytną kotkę, jestem wielką miłośniczką tych zwierząt. Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również Serdecznie Witam na forum. Co prawda nie pójdę za przykładem naszego Romea i nie poproszę Cię o rękę, tym niemniej Droga Julio, cieszę się że do nas zawitałaś. Abyś została z Nami jak najdłużej i zaaklimatyzujesz się w tej społeczności.

Książki, pisanie, koncerty... Czekaj, skądś to znam.

Chwila

ach tak, mam to samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie jest to ginący gatunek ale bardzo ciężko jest znaleźć dziewczyny interesujące się fantastyką a do tego obnoszące się z tym.

Ostatnio poznaję coraz więcej dziewczyn lubiących fantastykę i dobrą muzykę jednocześnie ale miałem taki okres czasu, ze zastanawiałem sie czy takie jeszcze istnieją  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie sam wyrzeźbiłem taką dziewczynę!

Żeby było jasne - marmuru nie stworzyłem, lecz w gotowym już rzeźbiłem :P

Próbowałem na siłę pożyczać książki fantastyczne mojej koleżance z klasy. W końcu się zgodziła i wzięła ode mnie Malowanego Człowieka. Od razu się zakochała (w fantastyce) i teraz laska idealna : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna. Problem jednak w tym, że zwykle takie dziewczyny wcale nie rzucają się w oczy i trzeba się uważnie rozglądać, żeby sobie znaleźć takowe towarzystwo. Ale cóż, chyba nie muszę przekonywać że warto. Wogóle ludzie naprawdę wartościowi są na ogół niepozorni....

Na ogół, dobrze powiedziane :D. Ludzie wartościowi dla mnie  wyróżniają się lub ja na takich tylko zwracam uwagę :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...