Jump to content

Bezimienny

Aldarion

Recommended Posts

Guest Inheritor

Jest to postać, z którą łatwo się utożsamić, poniewaz jest bardzo elastyczna i przejrzysta. Chociaż w pewnych momentach jest nazbyt sztywny i zasadniczy jak dla mnie ;p.

• 4 months later...

Postać spoko ale ciągnie się jak śluz z grzybków marynowanych.

Wątpie czy normalny człowiek mógłby przeżyć tyle zaników pamięci, wskrzeszeń, zgnieceń, połamań, retardacji i nadal zostać zdrowym na umyśle (kolo się całkiem spokojnie wypowiada - zarówno w pierwszej jak i w trzeciej części. W sumie to nawet rzadko kiedy głos podnosi!).

Na szczęście, z tego co mi wiadomo, w czwórce bohater ma się w końcu zmienić (bo nie wiem co autorzy mogliby jeszcze wymyśleć żeby go znowu "upośledzić"). w GIV ma być złym królem myrtany, któremu się te "zaniki pamięci, wskrzeszenia, zgniecenia, połamania i retardacje" rzuciły na mózg.

No cóż. Nie mogę się doczekać żeby w końcu zabić bezimiennego z zimną krwią, nie musząc restartować gry.

Swoją drogą ciekawe jak miał na imię (nazwisko mnie nie obchodzi, a zresztą i tak zbytnio w grze nie mają)? Pewnie wstydził się i wszystkim wmawiał, że jest bezimienny :P

Ja stawiam na "Jan Chryzostom"