Skocz do zawartości

[Newsy] Divinity: Original Sin 2: klucze na Steam dla uczestników Kickstartera już dostępne


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jestem o wiele bardziej nastawiony entuzjastycznie. Walki były znakomite, a teraz mają być jeszcze lepsze. Crafting, muzyka, odgrywanie ról, no i przede wszystkim specyficzny humor Lariana. :) Fabularnie gra trochę kulała, ale teraz mieli położyć szczególny nacisk właśnie na poprawienie fabuły i dialogów, dlatego jestem dobrej myśli. Od 19 września znikam w Rivellonie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kotami chodziło o połączenie dwóch sierściuchów świętym węzłem małżeńskim. Z tym, że trzeba było znać umiejętność rozmowy ze zwierzętami, więc mogłeś przegapić. ;)

A główny wątek? To był taki heroic fantasy na sterydach, mocno przesadzony. :P

[SPOJLER] Twoi bohaterowie, Łowcy Źródła, przybyli zbadać zagadkę morderstwa. Potem okazało się, że zamieszana jest w to sekta, która działa z inspiracji pewnej wiedźmy, która działa z inspiracji pewnego demona pragnącego zagłady świata poprzez sprowadzenie nań Pustki. W międzyczasie okazuje się, że Twoi bohaterowie to tak naprawdę dawni strażnicy Bożej Skrzyni, w której była uwięziona Pustka i wszystkie niegodziwości świata (mit Pandory), lecz nasi bohaterowie dali się zwieść i pozwolili na otwarcie skrzyni, za co za karę udali się na wygnanie do śmiertelnego świata w formie ludzi. W związku z powyższym mieli też moralny obowiązek, by odzyskać Gwiezdne/Krwawe Kamienie (fragmenty ich duszy) i z pełną mocą obić ryj Pustce i zamknąć ją na powrót w Bożej Skrzyni.[/SPOJLER]

Kurtyna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...