Skocz do zawartości

TDF - Toruńskie Dni Fantastyki


Deep

Rekomendowane odpowiedzi

nikt sie chyba nie upuje bo rycerska nalezy do dosc drogich knajp - rok temu piwo kosztowalo od 4 zł w gore, a ze przyszedł kryzys, inflacja i je**** kapitalizm to pewnie juz jest po 5.

ale za to w mięsnym "Sokołów" obok mojego akademika odkrylismy BrOka po 1,30 zł :D (u Cygana 1,50 zł, a w tzw. "zapiekankowym" koło Delikatesów Staromiejskich na ulicy Chełmińskiej - nie mylić z Szosą Chełmińską - po 1,70 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie chyba nie upuje bo rycerska nalezy do dosc drogich knajp - rok temu piwo kosztowalo od 4 zł w gore, a ze przyszedł kryzys, inflacja i je**** kapitalizm to pewnie juz jest po 5.

No to ja we wrześniu zapłaciłem w Złotym Jaju za leszka 7 zł (i to podobno ze zniżką 1zł)... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niosę wam dobrą nowinę :)

Otóż podczas TDF 2008, dokładnie w niedzielę od godziny 9.00 będę prowadził prelekcję pt. "Rozszyfrowujemy Matriksa, czyli inspiracje braci Wachowskich". Oto krótki opis prelki:

"Matrix" jest filmem kultowym nie tylko dzięki nowatorskim efektom

specjalnym, ale przede wszystkim ze względu na fascynujący świat

przedstawiony. Jeżeli chcesz poznać ukryte przesłania, aluzje lub

nawiązania, "podążaj za białym króliczkiem" i przyjdź na prelekcję. The Matrix has you!

Gorąco zachęcam do przyjścia na mój "wykład". W ramach atrakcji przewidziana jest gorąca dyskusja i dowcip prowadzącego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...