Skocz do zawartości

Problem z berserkiem


olesok

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Moja postać od pewnego czasu w trakcie walki wpada w besrerk, w dodatku nie ma żadnej wiadomości która o tym informuje (zwykle jest ikonka i komunikat),równoczesnie dostaje bardzo poważne rany, które nie są odnotowywane w oknie dialogowym.Moja postac jest łucznikiem,w jej naturze berserk nie leży... Czy to jakiś błąd, czy klątwa o której mnie nie poinformowano,może są na to patche? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pół-elf, odpoczynek nie pomaga. Ale chyba znam już odpowiedz...wszystko zaczęło się od misji w której walczyłam z Balduranem w Czarowiezach i podobno jest to część tej misji...szkoda,że w grze nie ma jakiejś informacji na ten temat. Ale serdeczne dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczyłam z Balduranem w Czarowiezach

Balduranem czy może raczej Irenicusem? ;)

To na pewno nie jest berserk. Gdyby to był berserk, to jak sam zauważyłeś, pojawiłaby się stosowna ikona, poza tym zauważyłbyś dodatnie podyfikatory do siły i kondycji. Klątwa rzucona "przez wątek fabularny" odpada, czegoś takiego o ile dobrze pamiętam nie ma w BG2.

Obrażenia otrzymujesz cały czas, czy tylko w czasie walki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Balduran, a Sarevok. ;)

Ad. tematu: fakt nie odnotowania obrażeń, jest co najmniej... dziwny.

Masz może obniżone cechy (liczby są wtedy zaznaczone na czerwono na karcie bohatera) ? W ten sposób mogłeś stracić premie do KP i otrzymać większe obrażenia.

Jakieś inne objawy czy tylko duże obrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej  zapomniłam dodać że to BG2 cienie amn.

Wiem, że o BG2 idzie - wspomniałeś bowiem o Czarowięzach, a te występują jedynie w "dwójce". Wątek Sarevoka został teoretycznie zamknięty w BG1, jednak przewija się również przez całe BG2 - ot, choćby właśnie w formie snów. I na tym polega kunszt storytellingowy Interplay'a, jakim panowie wykazali się przy wszystkich częściach BG. ;)

Nie ma zadnych niższych statystyk...nic co by mogło wskazywać ze to jakiś atak czy klątwa :/ Jedyne rozwiązanie to bug albo po prostu taka czesc gry,ale wątpie,ktoś chyba pamiętałby taką sytuacje.

Wygląda jak bug... czy oprócz tych nieszczęsnych obrażeń pojawiły się jakieś inne "odchyły"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma. A podobny efekt daje zaklęcie "okropne zauroczenie", chociaż... nie przypominam sobie, żeby istniał jakiś przedmiot, który rzucałby na postać ten czar. No chyba, że przeklęty. Ale gdyby był przeklęty, to byś postaci tak po prostu nie rozbroił. Huh, dziwna sprawa.

Może spróbuj wyłączyć SI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...