Skocz do zawartości

Wznowienie Sesji


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za wznowieniem, ale może to okazać się niemożliwe z czysto technicznych powodów: mianowicie nie odzyskamy pełnego składu graczy, którzy regularnie się pojawiali, a teraz się nie pojawiają.

Trzeba więc będzie zacząć nową. Ale...

żeby nie było tak jak z tamtą. Chciałabym, o ile to możliwe, jakiś zarys, jak to ma wyglądać i czego dotyczyć od potencjalnego MG.

Nie pozwolę, żeby znowu utknęło w trakcie, to się po prostu nie godzi panowie. Ot co.

Tak więc: pytanie #1 za 100 pkt:

Kto zostanie MG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli SJ czuje się na siłach, niech spróbuje :)

Ja nigdy sesji nie prowadziłam, więc na razie nie czuję powołania do tego, aby zmienić ten stan rzeczy. Byłam tylko obserwatorem sprawnie prowadzonej sesji na forum Adamantytowej Wieży, za czasów jej świetności.

Jakby co, SJ może się zawsze poradzić Selvana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

SJ ja tu jestem od tego, żeby się wszystkiego czepiać, wiesz o tym  ::)

Jednakowoż chodzi mi o dobro EM i nie wyobrażam sobie naboru do sesji z kapelusza ;> Użytkownicy nawalili, a nieznajomi gości pociągną? I don't think so...

Mój wrodzony pesymizm nie pozwala mi patrzeć na to z nadzieją... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mówię o sesji przez cały rok. Na sesje forumową powinno się przeznaczyć góra trzy miesiące, za to powinna ona być stosunkowo ciągła, a nie taka, jak nasza pierwsza. Urwana w trakcie, z powodu uśpienia  graczy. Jak się podejmują udziału w sesji, to trzeba to doprowadzić do końca. Wiadomo, że może się coś komuś przytrafić, wyjazd, egzamin, cuda na kiju, ale to się załatwia z MG i on prowadzi postać nieobecnego.

W przypadku nieobecności MG sesję się zawiesza, ale tylko na chwilę, a nie na rok  :-X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...