Skocz do zawartości

Najlepsze MMORPG


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Która gra Masive Multiplayer Game jest według was ?

Co najbardziej działa na jej kożyść?

Tylko bez argumentów typu "Bo wciąga" bo tak można powiedzieć o każdej grze  ;D

Domyślam się że kandydatami do najleprzego tytułu są:

1. World of Warcraf

2. Lord Of The Rings Online

3. Guild Wars

4. Tibia

5. Sllicroad

6. Conquer

7. Mu

8. Age Of Conan

9. Warhammer Online.

Jeżeli jakiejś gry nie wymieniłem przez uwagę proszę o dodanie  ;D

edytowałam temat, bo parszywy ort tam był - Shane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To symulator stategii średniowiecznej, gra rpg i mmog zarazem :D. Wspinasz się po drabinie feudalnej, walczysz w bitwach ze swoją drużyną. Najwazniejszy aspekt gry to bitwy. Sa takie same jak w serii Total War z tą różnica, że jesteś jednym z tych żołnierzy :). Gorąco polecam, gra aktualnie wchodzi na nasz rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja osobiście głosował bym na MuOnline a na drugim miejscu Silcroad.

A więc tak MuOnline gra ciekawa,wciągająca ale to można powiedzieć o każdej grze tego typu;) Gra ma już za sobą wiele lat i ciągłych zmian na lepsze,wprowadzanie nowych postaci,klas itp,ciekawa rozbudowa postaci,wiele rodzajów uzbrojenia,ubioru. Gra ma wiele plusów ale jak i każda gra ma minusy ;) np.brak wyboru płci dla każdej postaci ale reasumując gra ta zasługuje na miano gry "naj".

Silcroad-hmmm osobiście grałem tylko na beta serwerach,lecza bardzo spodobały mi się skille jak i również rodzaje ubrań,broni ,ładna grafika,ciekawa oprawa dźwiękowa,dobry klimat gry ale ogół gry hmmm dałem ją na drugim miejscu gdyż jest dość nową grą i trzeba poczekać na zmiany żeby zobaczyć czy autorzy chcą ją ulepszać czy tylko mieć z niej dochody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Silkroad mnie nie wciągnął jakoś. WOW z tego co wiem nie ma sobie równych za nim stawiał bym raczej LOTR Online i Guildwarsa (to raczej z zebranych informacji bo sam nie grałem). Linage 2 jest następne a reszta.. cóż każda gra jaką przerobiłem nudziła mnie dość szybko- może dlatego ze były to wyłącznie darmówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, z moich skromnych MMORPG-owych doświadczeń...

Guild Wars jest całkiem niezły, aczkolwiek szkoda, że w instancjach nie można spotkać innych graczy, niż członków drużyny... poza tym z racji braku abonamentu gra przyciąga ogromne rzesze dzieci-neo (nie zeby inne MMORPG-i nie przyciągały, ale jak grałem w GW, to była prawdziwa plaga).

Lineage 2 też całkiem niezły, zwłaszcza, że jest ciągle rozwijany. Stylistyka jRPG za bardzo nie przypadła mi do gustu, ale sama mechanika rozgrywki jest IMO dosyć dobra.

W AoC chętnie bym zagrał, bo wieść gminna niesie, że po ostatnim content patchu jest to naprawdę solidny tytuł. No, ale cóż, nie teraz.

Z przyszłych MMO ciekawie zapowiadają się imo SW:TOR i Aion: TToE. Ciekawy jestem zwłąszcza dzieła BioWare, które na papierze wygląda świetnie. Zobaczymy jak to zweryfikuje rzeczywistość. :)

A WoW? WoW jeszcze długo pozostanie pzoa wszelką konkurencją... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale wiadomo coś odnośnie ewentualnego abonamentu?

a jak to sobie wyobrażasz inaczej ? Oczywiście, że będzie abonament, no chyba, że zrobią coś ala Guild Wars w co wątpię ^^

Prawda, nie ma szans, zeby SW:TOR opierało się na mikrotransakcjach jak GW. Oficjalnie jeszcze chyba nic na ten temat się nie pojawiło (w sensie, oficjalne oświadczenie albo coś), ale nie spodziewam się, żeby LucasArts i EA nie chcieli położyć łap na opłatach abonamentowych, które, jak mniemam, przynoszą o wiele większe zyski niż mikrotransakcje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od kilku dni gram w LOTR Online i uważam, że jest to bardzo dobra gra, Ma dobrą grafikę, masę questów, wielki świat i jest rozbudowana. Niestety gra jest płatna ale uważam, że zwiedzanie wirtualnego Śródziemia jest warta każdej ceny. Co mogę jeszcze dodać? Gra ma świetna muzykę, która nie rozprasza gracza i tworzy świetny klimat. W skrócie jest to bardzo dobra gra i uważam, że każdy powinien w nią zagrać. Jeśli mój opis was nie zachęcił to sprubójcie zagrać przez 14 dni za darmo na koncie Trial, a przekonacie się, że gra wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu grałem w Warhammera Online - świetna sprawa. Poza tym do tej pory był limit grania do 10 dni, teraz pozostaną już tylko ograniczenia wewnątrz gry, także nie pozostaje nic jak ściągać i testować grę na spokojnie do 20lvlu. A potem można zresztą (chyba) nadal grać, tak więc WAR robi się prawie darmowy. :P Jedyny problem w tym, że póki co ograniczenie czasowe zdjęto wyłącznie na serwerach amerykańskich, europejczycy muszą jeszcze trochę poczekać. O ile w ogóle wprowadzą to i u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu grałem w Warhammera Online - świetna sprawa. Poza tym do tej pory był limit grania do 10 dni, teraz pozostaną już tylko ograniczenia wewnątrz gry, także nie pozostaje nic jak ściągać i testować grę na spokojnie do 20lvlu. A potem można zresztą (chyba) nadal grać, tak więc WAR robi się prawie darmowy. :P Jedyny problem w tym, że póki co ograniczenie czasowe zdjęto wyłącznie na serwerach amerykańskich, europejczycy muszą jeszcze trochę poczekać. O ile w ogóle wprowadzą to i u nas...

Limit jest do poziomu 10 i ogranica grę do kilku instancji, o ile dobrze pamiętam, więc "prawie darmowy" to WAR nie będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...