Skocz do zawartości

Uwagi dot. nowej odsłony EM


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Mrozu należy Ci się urlop, kawał ciężkiej pracy za tobą. Jednakże, moim wrodzonym talentem do czepialstwa, znalazłam źle wypozycjonowany avatar przy moim nicku, włazi mi na menu.

EDIT:

Aaa i właśnie zauważyłam, że  nie mogę wrócić do strony głównej za pomocą linku umieszczonego w dole strony, pokazuje mi się "not found"

EDIT:

I jeszcze coś: w wszystkie menu gier są ok, tylko w Oblivionie jakieś czasne ramki parszywe

EDIT:

hmmm... znalazłam jeszcze coś: kliknięcie w galerie z Risen przenosi do galerii z Diablo 3

EDIT:

Coś jest nie tak z czasem. Wg forum jest teraz 5:47, a w rzeczywistości jakby 13:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozu należy Ci się urlop, kawał ciężkiej pracy za tobą. Jednakże, moim wrodzonym talentem do czepialstwa, znalazłam źle wypozycjonowany avatar przy moim nicku, włazi mi na menu.

Załatwione.

Aaa i właśnie zauważyłam, że  nie mogę wrócić do strony głównej za pomocą linku umieszczonego w dole strony, pokazuje mi się "not found"

Zalatwione.

I jeszcze coś: w wszystkie menu gier są ok, tylko w Oblivionie jakieś czasne ramki parszywe

To również załatwione.

hmmm... znalazłam jeszcze coś: kliknięcie w galerie z Risen przenosi do galerii z Diablo 3

I to też.

Coś jest nie tak z czasem. Wg forum jest teraz 5:47, a w rzeczywistości jakby 13:P

A ztym już będzie trochę zabawy, ponieważ czas w postach jest ustawiony dobrze, natomiast na stronie głównej źle, chociaż odpowiada za to ten sam czas... postaram się to naprawić tak szybko jak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu użyszkodnika: Czy link "Administracja" jest absolutnie niezbędny w tym miejscu? W końcu żadne z nas, prócz Ciebie Mrozu, nie ma do tego dostępu.

I a'propos tego samego menu: brakuje mi tam linku do powrotu do strony głównej. Ciągłe zjeżdżanie całkiem na dół jest, przynajmniej dla mnie, trochę irytujące, a chyba nie zaszkodziło by, gdyby była taka możliwość w dwóch miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu użyszkodnika: Czy link "Administracja" jest absolutnie niezbędny w tym miejscu? W końcu żadne z nas, prócz Ciebie Mrozu, nie ma do tego dostępu.

O_________O Zabijcie mnie, tego zwykli śmiertelnicy nie powinni widzieć...

I a'propos tego samego menu: brakuje mi tam linku do powrotu do strony głównej. Ciągłe zjeżdżanie całkiem na dół jest, przynajmniej dla mnie, trochę irytujące, a chyba nie zaszkodziło by, gdyby była taka możliwość w dwóch miejscach?

Toć link jest nad każdym artykułem, a kryje się on pod tajemniczym napisem "Enklawa Magii". No ale ok, dodałem link na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi się BARDZO podoba nowy wygląd. Jest o wiele bardziej klimatyczny.

Tylko zastanawiają mnie tabelki przy kliknięciu na button. Trzeba na nie kliknąć, by się schowały.

Jak dla mnie to jest trochę...Nowatorskie i takie z lekka wkurzające. One powinny się chować po tym, jak ktoś zdejmie z nich kursor. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie: jedni mnie kiedyś męczyli, ze ma się otwierać kilka menusów na raz, a teraz z kolei w drugą stronę, czyli znikanie po "zjechaniu" myszą. Eh, cięzko tu znaleźć kompromis. ;) Na razie zostanie jak jest, ale niewykluczone, że menu będzie jeszcze modyfikowane (ot, choćby powstrzymywanie menusów przed zamknięciem po przeładowaniu strony, o czym mi wiele osób wspominało).

Ale ogólnie jestem zadowolony z wykonanej pracy i ocen jakie otrzymujemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...