Skocz do zawartości

Co czytacie?


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ze złem jest podobnie, to nie wierzę.

Niestety jest. Te dwie siły zdają się tak jakby "krążyć  w ekosystemie". Każdy nasz uczynek zwiększa ilość jednej albo drugiej, w zależności od tego jak postępujemy.  W pewnym momencie (zwykle kiedy jesteśmy w sytuacji skrajnie dobrej/złej), te siły do nas powracają, albo nam szkodząc albo pomagając. Niestety dokładnych informacji mogli by CI udzielić jedynie Viccanie, bo dla mnie to czysta teoria, mająca jednak - w moim od czuciu- sens na tyle, bym w nią uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak głosi Vicca? Bo to co piszesz to, uproszczona co prawda, zasada działania karmy w buddyzmie.

Wiem, ale z tego co mi wiadomo (mam kumpelę Viccankę), oni też to przejęli.

Kumpele Viccankę?

Czy Vicca przewiduje otwartą seksualność, ciągłe orgie i zabawy? Bo jak tak, to chce ją poznać :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak głosi Vicca? Bo to co piszesz to, uproszczona co prawda, zasada działania karmy w buddyzmie.

Wiem, ale z tego co mi wiadomo (mam kumpelę Viccankę), oni też to przejęli.

Kumpele Viccankę?

Czy Vicca przewiduje otwartą seksualność, ciągłe orgie i zabawy? Bo jak tak, to chce ją poznać :3

Tak. Chociaż orgie może nie  tak bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam piętnastoletnich koleżanek, więc nie zdziwiłoby mnie, gdyby większość miała to za sobą. Aczkolwiek nie wypytuję ich o to. A tak na marginesie, to nie wiem, czy jest się czym chwalić.

Kot, wielbię. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś nie ma mózgu, nie znaczy, że jest kokotą. Chociaż absolutnie nie bronię "różowych", to znam i "czarne", które mają powiedzmy, bogate doświadczenia.

Co nie zmienia faktu, że rozliczanie kogoś z jego własnego tyłka jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, ale większość panien w moim wieku robią różne rzeczy na tle seksualnym czym szkodzą tym, które tego nie robią.

Przykład: masz swoich kumpli-> jest impreza-> koleżanka zrobiła dobrze koledze-> poszło to na całą szkołę-> reszta koleżanek tej laski mają ta samą opinię co ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...