Skocz do zawartości

Stat24


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak was, ale mnie zaczynają reklamy nadsyłane przez Stat denerwować. Ile razy dziennie można oglądać bzdurne bannery ipli itp? Kiedyś to się zdarzało sporadycznie, teraz przy każdym wejściu na stronę.

Nie dałoby się jakoś tego ukrócić? Np zrezygnować ze stat24? Czy jest on absolutnie nam niezbędny?

Nie znam się na tym, ale mnie to irytuje, więc poruszam ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enklawa korzysta jednocześnie, dla porównania, ze stat24 i google analytics.

Reklamy rzeczywiście są irytujące, nie wiem jednak, jak bycie w rankingu stat24 wpływa na google'owy pagerank...

Może się zebrać i opłacić bezreklamową wersję? To nie kosztuje aż tak wiele chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pierdyle wszystkie reklamy, odkad zainstalowałem łatkę na Firefoxa pod nazwą: Adblock Plus. Poszukajcie na głównej stronie firefoxa, na pewno znajdziecie. Wasze problemu z reklamami się skończą, a kasa na bezreklamową wersje pozostanie w kieszeni. Przynajmniej do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze problemu z reklamami się skończą, a kasa na bezreklamową wersje pozostanie w kieszeni.

Tylko że tu nie chodzi o naszą kieszeń i nasze problemy z reklamami. Chodzi o problem serwisu i użytkowników, których to też może irytować. To dla ich dobra rozmawiamy tu o rezygnacji ze stat24 lub innym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...