Skocz do zawartości

Jak wyjść z bazy salamandry


Gość Linkinknight

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinknight

Mam taki problem

Utkłukłem królowę kikimór

Wziąłem wszystko co trzeba z jej szczątków

Chce wyjść  ale nie moge się dostać do miesca zaznaczonego jako wyjście z jaskini (skały których nie moge wywalić Aardem)

co robić

[move] ??? ??? ??? ??? ??? ???[/move]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zobacz, czy uderzasz Aardem w odpowiednie skały - te "rozbijalne" są dosyć charakterystyczne. Jeśli to są te właściwe skały, spróbuj uderzyć z bliższej odległości lub innego kąta. Spróbuj także uderzyć wzmocnioną wersją znaku (po naciśnięciu PPM przytrzymaj go przez chwilę), ponieważ niektórych przeszkod nie można zniszczyć pojedynczym kliknięciem.

Jeśli powyższe metody zawiodą, będziemy myśleć co dalej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinknight

z tego co się przyjrzałem wynika że te skały które mi blokują wejście są nierobijalne i w tu pies pochowany

400x400http://www.enklawamagii.pl/images/wiedzmin/solucja/baza_salamandry2.jpg[/img]

komnata z królową jest koło 1

wyjście jest koło 6 a ja nie mmoge się przedostac korytarzem koło 5 w lewo by iść w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta mapa jest aktualna do czasu ostatecznej bitwy z Magistrem i upadku do jamy królowej kikimor. ;)

Sprawdziłem na starym save'e - stań w jaskini, w której zginęła królowa. Masz do wyboru dwa keirunki: północny i zachodni. Idź zachodnim, na końcu powinny znajdować się "rozbijalne" Aardem kamienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinknight

ale mógłbyś dać mapkę ?? jeśli chodzi o wyjście to jest jedno wychodzące z komnaty (bezpośrednio ale jest jakaś bariera bo nie moge się tam dostać

jeszcze raz prosze o mapkę

[move] ;D ;D ;D ;D[/move]

Wróciłem troche do starszych savów i jeszce raz pokonałem królową - przejście się odblokowało więc problem załatwiony jestem juz w Odmetach

Moderatorów prosze o zamknięcie /i/lub/ usunięcie postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...