Skocz do zawartości

Czego słuchacie?


Wuja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to się dorzucę. Hans Zimmer i jemu podobne klimaty koją nerwy. Dalej symphonic i gothic metal: Nightwish, Epica, After Forever itp. Z power metalu Kamelot. Następnie polskie zespoły metalowe jak KheltuzaRm, czy Sorcerer. No i moje ukichane klimaty celtycko- epickie: Enya, Beltaine, i ogólnie ten typ muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to może ja się jeszcze wcisnę. Moje ulubione: Blind Guardian, System Of A Down, Rise Against, 30 Seconds To Mars, Billy Talent, HIM, Iron Maiden, Rhapsody, Bullet For My Valentine, Sum 41 i co by się zbytnio nie rozpisywać to jeszcze różne Metallici, Offspringi i dużo, dużo innych.

Z tym że co jakiś czas mam na coś szczególną fazę. Aktualnie jest to Blind Guardian. Polecam "Mirror Mirror", "Fly", "Otherland", "Noldor", "The Curse Of Feanor" i jeszcze dużo tylko się pisać więcej nie  chce a Wam by się nie chciało czytać  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riffy riffami, gusty co do gatunku chyba nie zmieniają się z wiekiem tak łatwo jak sami wykonawcy, których się słucha.

W praktyce to wygląda tak, że za młodu słucha się np Tokio Hotel (chociaż może to zbyt drastyczny przykład  :o), a potem, z wiekiem, stwierdzasz, że to śmieszne i zaczynasz słuchać Pink Floydów.

EDIT- Z tym Tokio Hotel to troche popłynęłam, sorry  ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero to mój pierwszy post w tym temacie to czuje się usprawiedliwiony, nie czytając innych. Haha  8). No cóż, ja słucham niemal wszystkiego, nie trawię techno i jego podobnych, disco polo też nie podpada pod mój gust. Za to bardzo lubię pozostałe, od muzyki klasycznej, przez metal aż po rap. Ostatnio słucham O.S.T.R nowej płytki, MSI czyli Mindless Self Indulgence polecam w szczególności Shut Me Up, ciężko mi mówić o jednym ulubionym wykonawcy, interesuje mnie to co mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie piorą banię  :o

Masz racje ziom, oni ją dosłownie niszczą tekstami typu "I love my mamy because she f*** my dad." i podobnymi do tego. ;D

Ja z kolei polecam D.R.I. czyli Dirty Rotten Imbeciles. Amerykańscy prekursorzy crossover thrasha. ;)

Przy najbliższej okazji sprawdzę jak gra ten D.R.I. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś chodzi o mnie, to głównie rock, ale też, zależnie od nastroju, blues lub metal.  ;D Niezły dobór słuchanej muzyki.

Do moich ulubionych zespołów należą więc: Pink Floyd (zarówno też wcześniejszy, psychodeliczny, jak i poźniejszy), Led Zeppelin, Deep Purple, Eric Clapton, Armia, Coma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się uprzeć, to i nic fest metalowego też nie wymienił, więc widocznie rocka słuchaj najwięcej ;)

A co do "niezłego doboru", to jeśli chodziło ci o to, że masz szerokie spectrum, to jednak tu bym się sprzeczała :P Nie widzę nic szerokiego między punktami blues-rock-metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...