Sign in to follow this  
asumee

Jak pokonać Drizzta?

Recommended Posts

Mam nadzieję, że nie zostanie uznane za "zawracanie głowy" jeśli zapytam o dość zwykłą rzecz. Otóż nie idzie mi z Drizztem w "jedynce". Czy mogłabym prosić o jakąś radę? Jak Wy sobie z tym poradziliście? Na jakich poziomach? Byłabym wdzięczna za pomoc  :)

No cóż sposobów jest ponoć wiele. Ale najskuteczniejszy jest chyba z otoczeniem go:

Podchodzimy do Drizzta i po kolei odłączamy od drużyny członków, tak aby skutecznie go zablokować. Naszym bohaterem strzelamy z broni dystansowej. Po kilku chwilach mordęgi zdobywamy cenne przedmioty i dużo PD :)

Ciekawie wykombinowane. Jest tylko jeden problem: postacie odchodzą, odblokowując Drizzta. Znasz może jakiś inny sposób?

Przeczytajcie książki salvadore'a

Salvador to był Dali co najwyżej. Ten o kim mówisz nazywa się Robert Anthony Salvatore

Ale to tak via offtop

Inną metodą jest popularny sposób na "mięcho": Po prostu wywołujemy mnóstwo potworów które atakują Drizzta (zadają mu mało ran), a nasza drużyna go atakuje. Ten sposób wymaga dużo cierpliwości oraz ogromnej liczby amuletów, zwojów oraz czarów dzięki którym możemy przyzywać potwory.

P.S. Więcej o nagroda i PD za Drizzta:

http://www.enklawamagii.pl/bg/solucja/jezioro

Na mięcho już wiele razy w przeszłości próbowałam, ale że nigdy nie szło to przestałam. Tylko żeś mnie teraz skłonił to spróbowałam jeszcze raz i udało się. Wielkie dzięki  ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this