Skocz do zawartości

Kto grał?


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy mój komp nie zacina? si? jeszcze od s?abo?ci grafy w jedynce to troch? w ni? gra?em. Potem zdeczka gra?em w 2 w któr? nadal z zaci?ni?tymi z?bami da sie gra?. Do dzisiaj gram w Fallout tactics (odpala?em go nawet wczoraj dla przypomnienia uniwersum do fanfika)

Warto poznac samo uniwersum co jak kiedy i dlaczego.

Mam wszystkie trzy w wersji oryginalnej a Fallout Tactics mam jescze praktycznie niezniszczone du?e pude?ko z instrukcja i 4 p?ytami. Za 30 lat bedzie pewnie sporo warte  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout w EM? my?la?em ?e to strona nastawiona na Rpg w ?wiecie fantasy... Fallout ma swoj w?asny, specyficzny klimat - dlatego pomimo bledow i grafiki jest tak wspanialy. Pesymistyczna wizja przyszlosci w polaczeniu z retro muzyka i absurdalnymi filmikami propagandowymi z okresu zimnej wojny tworza cos pieknego. Do tego czarny humor i aluzje do monty pythona - w to po prostu trzeba zagrac :-). Je?eli zabieracie si? za Fallouta 2 to polecam zainstalowac "restoration project v1.1"  (o ktorym zreszta pisaliscie w jednym z newsow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout w EM? my?la?em ?e to strona nastawiona na Rpg w ?wiecie fantasy... Fallout ma swoj w?asny, specyficzny klimat - dlatego pomimo bledow i grafiki jest tak wspanialy. Pesymistyczna wizja przyszlosci w polaczeniu z retro muzyka i absurdalnymi filmikami propagandowymi z okresu zimnej wojny tworza cos pieknego. Do tego czarny humor i aluzje do monty pythona - w to po prostu trzeba zagrac :-). Je?eli zabieracie si? za Fallouta 2 to polecam zainstalowac "restoration project v1.1"  (o ktorym zreszta pisaliscie w jednym z newsow)

A Jednak :) W ko?cu Fallout to klasyka cRPG. Niestety obecnie nie tworzy si? takich gier; z nawi?zaniami, z przymru?eniem oka, z czym? wyj?tkowym. Widz? i? sta?y czytelnik poniewa? to Ja napisa?em tego newsa, doceniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - gdyby nie ten news pewnie bym nie wiedzia? ?e takie co? istnieje :-P.  Gry mozna kupic za grosze w extraklasyce, jednak sa  niestety w PL. Samo tlumaczenie nie jest takie zle, ale angielska wersja bardziej przypadla mi do gustu. Poza tym wersja PL kloci sie z niektorymi nieoficjalnymi patchami, bez ktorych nie wyobrazam sobie juz grac (m.in patch killapa). Fallout jest juz abandoware i mozna go sciagnac za darmo (na stronie cda jest download) Nie mam pojecia jak to wyglada z 2. Trzeba uwazac na europejska wersje  Fallouta 2 , ktora jest fatalnie ocenzurowana (brak dzieci - a przez to brak mozliwosci wykonania niektorych questow). Jest ona oznaczona jako UK. Ja gram w wydanie US z  plyty cdaction i po spatchowaniu z restoration project v 1.1 i wszystkimi fixami smiga az milo.

Bugów juz jest niewiele i w koncu ta gra wyglada tak, jak powinna wygladac w 1998 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...