Skocz do zawartości

World of Warcraft traci subskrybentów - komentarze do newsa


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard przyzwyczaił nas w ostatnich latach, że podczas kolejnych sprawozdań finansowych firmy ogłaszano kolejny wzrost popularności World of Warcraft, Oczywiście, wiadomym było, że WoW kiedyś zacznie tracić na zainteresowaniu, ale chyba nikt się nie spodziewał, ze nastąpi to w pierwszym kwartale po premierze dodatku Cataclysm, który zmienił Azeroth nie do poznania.

Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: World of Warcraft traci subskrybentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia? Od WoWa wieje nudą. Ileż można grać w tą samą grę, nawet, gdy jest świetna? (Mówię to jako wieloletni gracz w WoW, obecnie na emeryturze.) Cataclysm nie ma tu nic do rzeczy. Zmiany w nim wprowadzone są zmianami na lepsze (zwykle) zestarzała się jednak sama formuła rozgrywki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie po to wprowadzono tę masę zmian: żeby coś zmienić. Żeby przyciągnąć z powrotem ludzi, którzy grali kiedyś, ale z różnych powodów zrezygnowali. Nie wyszło, choć projekt był/jest przeogromny. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek kiedykolwiek zrobił tak "monumentalny" dodatek. Fakt, że liczba graczy tak szybko wróciła do stanu sprzed premiery, to moim zdaniem zadziwiająca porażka Blizz. A może tylko małe potknięcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że zmiany dotyczą nowych lokacji, 2 ras czy raidów itd. Przejadła się natomiast sama formuła. (koksaj lvl, a potem łaź do znudzenia po instancjach aidach zieeeew.)Kupiłem Cataclysm, i gdy zobaczyłem, że wbrew pozorom zmian w rozgrywce jest niewiele (choć na szczęście podniesiono poziom trudności), dałem sobie spokój po 2 miesiącach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...