Skocz do zawartości

Pałac królewski - komentarze do solucji gry Dragon Age: Początek


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy, "Mrozie" - ale sam rozpaskudziłeś nowicjuszy, podając tyle rozwiązań alternatywnych i przydatnych informacji, pozwalających na prawidłowe prowadzenie postaci w poprzednich fragmentach solucji, że teraz się nie dziw! :-D W "Zjeździe Możnych" jest podpowiedzi alternatywnych znacznie mniej. Jeśli ma się np. bohatera o zbyt niskiej umiejętności perswazji, to albo utknie się w pałacu po uwolnieniu Anory, albo zdechnie z nudów w Forcie Drakon. Wyjścia, proponowane przez Ciebie, są niedostępne. Na szczęście mój bohater wyrąbał sobie drogę z pałacu, zwabiając szefową straży z 2-3 gwardzistami do któregoś z dalszych pomieszczeń, podczas gdy reszta grzecznie czekała pod głównym wejściem, aż Wynnie usmaży ich zaklęciami obszarowymi. Walka wcale nie była tak trudna, jak sugerowałeś :-) Nie zawsze pojawia się też opcja ukoronowania samego siebie na króla Fereldenu, choć miałem taki zamiar, skoro Anora okazała się żądną władzy suką, a miągwy Alistera nie dało się w żaden sposób wychować na mężczyznę. Ale - jak napisałem na wstępie - bez urazy. I tak swoją solucją odpukałeś odpałowy kawał roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie czuję się urażony. ;) Po prostu: jeśli coś nie jest dość dobre, to należy to poprawić. A żeby poprawić, trzeba wiedzieć "co". ;) Przejrzę tę sytuację z pałacem/Fortem w wolnej chwili, zobaczę, co da się tam zrobić w kwestii perswazji. Co do skali trudności walk - cóż, jest to wrażenie mocno subiektywne, bazujące na ogólnym poziomie gry. ;) Kwestię koronacji też jeszcze raz przejrzę, choć tutaj jest ten problem, że na tę okoliczność składa się wiele małych czynników; wybór takiej, a nie innej linii dialogowej może zmienić bardzo wiele, mimo że teoretycznie nic się nie zmienia... także istnieje możliwość, że jakaś ewentualność mi umknęła. Ale no, sprawdzę. Niemniej, dziękuję za pozytywną ocenę reszty moich prac. To budujące. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks :-) Przy okazji też podpowiedz, co robić, by pokazała się lokalizacja Twierdzy Strażnika. Mimo zarejestrowania dodatku i pisemnej informacji w Lothering, że w obozie czeka osoba, mająca skierować drużynę do TS, nikt taki mi się nie pojawił - ani w pierwszej rozgrywce, ani teraz, w drugiej. Komputer z grą odziedziczyłem po kimś, kto tego problemu nie miał, a więc znów gdzieś popłynąłem pod prąd. PS. Sekcja komentarzy to nie forum dyskusyjne ale nie mogę się powstrmożzymać od opinii, że Arcydemon w DA-O jest nieprzeciętnym cieniasem. Walkę finałową można wygrać w cuglach, kiepską drużyną, o ile wezwie się do pomocy magów z Kręgu, którym wcześniej przekaże się wszystkie zbędne runy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mrozie zmienił(a) tytuł na Pałac królewski - komentarze do solucji gry Dragon Age: Początek

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...