Skocz do zawartości

World of Warcraft: Mists of Pandaria zapowiedziany w trakcie BlizzConu 2011! - komentarze do newsa


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

World of Warcraft: Cataclysm nie okazała się aż takim sukcesem, jakiego oczekiwano; Blizzard jednak nie spoczywa na laurach i na tegorocznym Blizzconie zapowiedział wydanie nowego dodatku do ciągle panującego króla MMO. Powitajcie Mists of Pandaria!

Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: World of Warcraft: Mists of Pandaria zapowiedziany w trakcie BlizzConu 2011!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli coś było nietrafione, to raczej Dreanei - takie udziwnione, pozytywne Taureny. Pandareni są z całą pewnością interesujący. Podoba mi się koncepcja egzotycznego wojownika o osobliwych zwyczajach. Poza tym otwiera to możliwość wprowadzenia kilku bardzo klimatycznych lokacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywykłem już do twojej młodocianej demencji starczej - ty też powinieneś Sonky :D Ja tam wiem kiedy? Podczas jeden z posiadów jakiś czas temu - Brewer ganiał za spódniczkami myśmy debatowali ;) Osobliwe zwyczaje, ja wiem Brewer, chodzi ci zapewne o znane z W3 popijanie z kufelka podczas walki - uwierz mi, znam wielu, którzy grali pod wpływem i na ogół wyglądało to kiepsko ;) Jeden wyjątek: Nimar, druid tank - póki nie pochlał był przeciętny, jeśli miał kilka promili dokonywał cudów. Zakładając, że postać byłaby równie pijana co jej właściciel Koleś mógłby przejść end game'owe raidy sam ;D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...