Skocz do zawartości

Sprzedawanie ankhegów i grafa


asumee

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego służy Enklawa Magii. Polecamy się na przyszłość

Jedi, pożałujesz jeszcze tych słów, bo mam dwa następne problemy.

Po 1. kowal z Beregostu nie chce ode mnie ankhegów. Po prostu olewa ich egzystencję w moim ekwipunku i jakby nigdy nic prezentuje swoje usługi. Czy to normalne? Jak się z tym uporać?

Drugą rzeczą jest to, że odkąd gram na nowym kompie, psuje się grafa. Wokół niektórych elementów gry i ikonek pojawiają się czarne kwadraty.

Gra wbrew pozorom jest oryginalna. Ktokolwiek wie o co z tym wszystkim wyrabia, proszę, niech napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Teoretycznie powinieneś rozwiązać problem kopalni w Neshkel. Jeżeli jednak wykonałeś to zadanie a Taerom, nadal nie chce przerabiać/skupować skorup akhegów, to najprawdopodobniej jest to zwykły bug w grze.

2. To zależy jaki masz system operacyjny. Jeżeli Vistę, mogą występować problemy ze starszymi grami (w tym BG), w tym wypadku poszperaj we właściwościach pliku wykonalnego *exe gry.

Myślę, że oba błędy są związane z technikaliami. Skopiuj savy i spróbuj na nowo zainstalować grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało  ::) Pamiętam, że ja zrobiłem ich 6 czy 7 i dopiero wtedy zastrajkował. Pokombinuj trochę: spróbuj podchodzić do niego postacią o najwyższej charyzmie, "złap" parę punktów reputacji. Możliwe, że ilość przetworzonych przez kowala pancerzy jest losowa. Dość ciężki problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. nie zwracaj na nich uwagi, jak im się nie powie wprost, to w ogóle nie zauważą. Ignoranci  ;)

No właśnie się zastanawiałam kiedy zauważą. Na razie tego nie dokonali, ale cierpliwości! Może uda im się po Twojej wypowiedzi  ;D

Zainstalowałam od nowa i niestety bez zmian    :(

Używaj opcji edytowania, zamiast pisać dwa posty po sobie - Shane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...masz windowsa viste czy xp? spróbuj zmienić jakość kolorów z 32 na 16 bitow (drugi klawisz myszy na pulpicie -> właściwości -> ustawienia -> jakość kolorów) w tym samym miejscu kliknij "zaawansowane" i w zakładce "rozwiązywanie problemów" zmniejsz troche przyspieszenie sprzetowe - po prostu przesuń suwak troche w lewo. Popróbuj, może to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...masz windowsa viste czy xp?

Mam XP. Zainstaluję grę jeszcze raz i zobaczę czy coś się zmieni.

Czytajmy ze zrozumieniem ;)

Ad problemów z grafiką. Proponowałbym spróbować zainstalować starsze sterowniki. Ciężko powiedzieć które, dlatego pozostaje katorżnicza metoda prób i błędów. W ten sam sposób poradziłem sobie kiedyś z Neverwinter Nights, które na najnowszych sterownikach do mojej GF8800GTS miało 5 FPS-ów, i to w głównym menu. ;)

XP nie jest problemem, bo sam grałem bez zabaw w jakieś tryby zgodności.

Ad ankhegów. Nie sprzedałaś mu może jakiejś skorupy? Interesy z Taerom mają to do siebie, że kiedy zechce odkupić od ciebie pancerz, musisz odmówic, inaczej kowal przestanie robić zbroje. Jeśli zaś odmówisz, Taerom sam zaproponuje później wykonanie zbroi.

Konkluzja: jeśli sprzedałaś mu już jakiś pancerz, to po ptokach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...