Skocz do zawartości

Porażka Gracza - Fallout 2


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Podjarany kilkoma filmikami ( jak i własnymi opowiadaniami) Zacząłem grać w Fallouta 2 bo wstyd się przyznać ale nie sięgnąłem po ten tytół wcześniej. Zakochałem się dopiero w tactics. No więc włączam grę a tu po godzinie coś źle zaklikałem. No nic, gram od nowa. skasował mi się save... Sprubujemy jeszcze raz... Zrbiła się pętla wydarzeń, że goni mnie całe miasto... Po kilku miesiącach przerwy postanoiwiłem sprubować ostatni raz. Korzystałem z wielu poradników i solucji ale za wuja nie udało mi się tego przejść. Gra jest cudowna, a zwłaszcza rozbudowany system dialogów jakiego na próżno szukać w nowych produkcjach. Nawet KOTOR się pod tym względem chowa. Niestety gra okazała się moją porażką co też uznaję za sukces tytułu. Znajdźcie nową grą którą ciężko przejść. Jak na razie Fallout Karpik 3:0  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaką wersje gry grasz? Radze nie zabierać się za Fallouta 2 jeśli nie jest spatchowany przynajmniej do wersji 1.2 (najnowszy z oficjalnych poprawek o ile się nie mylę). Wersja PL właśnie chyba w takiej występuje, ale sprawdź bo nie jestem pewien. Jeśli natomiast grasz w wersje US/UK polecam dodatkowo "Killap's Fallout 2 unofficial patch". I pamiętaj ze po każdym wgraniu poprawki trzeba niestety zacząć grę od początku :-/. Gra ma mnóstwo bugów.

A co do samej rozgrywki ja też zaczynałem kilka razy od początku, zanim w końcu przeszedłem grę do końca. Głównie ze względu na bugi. Co to znaczy że zrobiła ci się pętla wydarzeń i goni cię całe miasto? :) pewnie zabiłeś jakiegoś dzieciaka albo innego niewinnego mieszkańca i cię NPC nie kochają. To była jedna z pierwszych gier, gdzie, każde działanie ma swoje konsekwencje. Trzeba uważać co się robi,co się mów i z kim się zadziera. ew często robić save w różne sloty  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...