Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon: 16 darmowych DLC dla wszystkich! - komentarze do newsa


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

CD Projekt RED od zawse wyróżniało się w branży gamingowej w kwestii polityki DLC do swoich gier. Nie inaczej będzie w przypadku Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu - RED-zi przewidują wydanie 16 dodatków i nie zamierzają wziąć za to ani grosza!

Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: Wiedźmin 3: Dziki Gon: 16 darmowych DLC dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słuszna idea. Oczywistym jest, że te 16 DLC można by zamieścić w grze od razu i nie robić wokół tego szumu, ale pokazanie ludziom, że nie muszą być dymani (bo jak inaczej nazwać to, że płatne dodatki są ogłaszane jeszcze przed premierą?) zasługuje na pochwałę. Rozumiem, że REDzi robią pokazówkę dla celów marketingowych, ale jakoś mnie to nie obchodzi - jeśli ktoś chce się wyróżnić w taki sposób, to mogę mu tylko pogratulować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że oficjalny powód jest taki, że jest to content, który w całym procesie produkcyjnym (włącznie z QA) opóźniłby premierę o jakieś 3 tyg. Zamiast tego można wydać grę bez tych dodatków i spokojnie nad nimi pracować, a następnie udostępniać je stopniowo po premierze, żeby przez kilka kolejnych tygodni podtrzymać hype. Wiadomo, że największe zyski są właśnie w pierwszych tygodniach sprzedaży. Nieoficjalnie, jest tak jak mówisz. To cudowna szpila w politykę EA i innych miłośników tworzenia płatnych 1-day-DLC. Jak dla mnie, RED-zi stają na wysokości zadania. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...