Skocz do zawartości

Beamdog pracuje nad nową grą z serii Baldur's Gate! - komentarze do newsa


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie od lat snute są wyobrażenia związane z nieukończoną nigdy trylogią Baldur's Gate. Beamdog - studio odpowiedzialne za stworzenie Edycji Rozszerzonych obu wydanych gier z serii - od lat przejawia chęci do stworzenia finalnej wersji cyklu, jednakże ciągle nie podejmuje wyzwania. Zamiast tego otrzymamy jednak inny, lecz równie interesujący produkt - "łącznik" fabularny pomiędzy Baldur's Gate a Baldur's Gate II!

Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: Beamdog pracuje nad nową grą z serii Baldur's Gate!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię kręcę! Trójka baldura!!! Cienie Amn uwielbiam, nawet w tym roku znów grałem. Jedynka zraziła mnie archaiczną grafiką i brakiem opcji... odpoczynku do pełnego wyleczenia. Niby detal, ale tak mi psuł gameplay, że nie zdzierżyłem. Co do dodatku do dwójki, też mnie do siebie nie przekonał. Nie wiem dlaczego. Za to dwójeczka - miód! Pamiętam jak reklamowano w pierwszym Wiedźminie długoterminowe konsekwencje podejmowanych decyzji. A baldur miał już to od lat! Trzymam kciuki za projekt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam BG i dlatego wolę, by dali mu spokój. Ożywianie tak zasłużonej serii nie moze skoczyc sie dobrze - fanatycy (a do takich sie w tym przypadku zaliczam :)) zawsze beda marudzic nawet, jesli tytul bedzie calkiem udany (np. Fallout 3). Chetnie zobacze nowego rpga ze swiata d&d, ale nie pod TYM tytułem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, Obsidian robi Pillars of Eternity. Z kolei nowy Torment nie ma nic wspólnego z Planescape, ale to już zupełnie inna historia. ;) Co do BG3, to akurat podzielam zdanie Cursiana. Chętnie zagrać w cokolwiek utrzymanego w tej konwencji, nawet w Zapomnianych Krainach, ale tworzenie bezpośredniej kontynuacji po tylu latach jest zbyt ryzykowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...