Skocz do zawartości

inXile stworzy The Bard's Tale IV! - komentarze do newsa


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

The Bard's Tale to bez wątpienia jedna z najlepszych serii cRPG, jakie kiedykolwiek powstały. Podczas trwających targów PAX South Brian Fargo, szef studia inXile, zapowiedział stworzenie kontynuacji kultowej gry.

Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: inXile stworzy The Bard's Tale IV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: jedyny Bard którego pamiętam, to ten najnowszy, komediowy H'n'S. Był zabawny, ale jako gra taki sobie. Z tego co widzę, to 4 ma nawiązywać do starych dungeon crawlerów. Cóż, choć seria jest mi kompletnie obojętna, to mimo wszystko gra może okazać się niezła. W pierwsze Wasteland też nie grałem, a 2 była dla mnie najlepszą grą zeszłego roku. Facet ma u mnie ogromny kredyt zaufania. Oby tego nie spieprzył :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah,indory nadal uważam z miejsca za kupę - muszą mi najpierw udowodnić, że się mylę :) Fargo mi to udowodnił wspaniałym Wasteland 2. Fakt, gra miała od cholery bugów, ale raz: nowy Asasyn też ma, a wywalono na niego wagon forsy, a dwa: fallout 2 również na początku tonął w błędach. Jeszcze pamiętam jak mnie szlag trafiał przy nim czasami. Ale jeśli gra jest świetna to jej się wiele wybacza. Wracając do indy: owszem, nie ufam im z zasady. Fargo zdobył moje zaufanie - w przeciwieństwie do większości hałastry z KS ma pojęcie o tej branży i nie próbuje wciskać ludziom gówna twierdząc, że to nie gra tylko przeżycie (czytaj: kretyńska platformówka z "artystowską" - bo nie artystyczną - grafiką i kompletnym brakiem senownego gamplayu) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...