Skocz do zawartości

Wrota Zachodu.


Duval

Rekomendowane odpowiedzi

To mod wyprodukowany, przez samych graczy. Nie jest on płatny, trzeba go tylko pobrać a zajmuję trochę bo to cała nowa kampania, nowe klasy, bohaterowie itp. Po to też założyłem temat w offtopie o grach, by się nie zaciąć na czymś co było niby "mega".

Z grami jak z książkami- drogie były są i pewnie będą. 

Tu się zgodzę, są one drogie, nawet bardzo ale tylko po premierze, jakiś czas po niej dajmy dwa, trzy miesiące, stają się znacznie tańsze. Patrz Platynowa Kolekcja NwN 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinniśmy potępiać? Przecież to absurdalne. To tak jakbyś powiedział: promować zabijania nie radzę, ale potępiać nie powinniśmy". Potępianie przestępstwa jest jak najbardziej wskazane.

  To raczej zbyt drastyczne porównanie. Ja osobiście ominąłbym większość pozycji gdybym zdawał się wyłącznie na oryginały i choć z pewnością wolałbym wesprzeć producenta i kupić sobie obwarowany prezentami oryginał, to jednak nie mogę  jednoznacznie potępiać zjawiska, które milionom ludzi dało możliwość choćby ogrania w tytuły z wyższej półki. Nie mówię, że to coś dobrego i nigdy tak nie twierdziłem- bądź co bądź godzi w przemysł i producentów, no i rzecz jasna jest łamaniem prawa, ale nie ukrywajmy, że nie każdego stać, na zakup często przekraczający sto złotych.  Ktoś kogo stać na taki wydatek z pewnością zdecyduje się na oryginał, bo jest to forma bardziej atrakcyjna. A jeśli nie? Pozostaje piractwo i to do nas należy decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kogo stać na taki wydatek z pewnością zdecyduje się na oryginał, bo jest to forma bardziej atrakcyjna.

Tu się zgodzę, pomimo dość młodego wieku posiadam już dość duży przychód gotówki na konto i jak mam wybrać, czy kupić sobie oryginalnego NWN 2 i móc grać na Studni Dusz, ze spokojem to wolę to zrobić, niżby pobierać z internetu i cieszyć się, co by nie mówić słabą kampanią w normalnym tytule, cóż Maska Zdrajcy jest o niebo lepsza ale nie o tym miała być mowa.

Pozostaje piractwo i to do nas należy decyzja.

Piractwo jest przestępstwem ale gdyby nie ono, nigdy by nie powstały najnowocześniejsze systemy obronne i wiele innych przydatnych rzeczy, które przypadkiem haker odkrył. No nic ale nie o tym ten temat powstał.

Można by wydzielić to do osobnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...