Jump to content

Divinity: Original Sin 2 z opcją gry nieumarłym! - komentarze do newsa


Redakcja

Recommended Posts

Możliwość stworzenia nieumarłego bohatera nie zdarza się w grach zbyt często - o ile zdarzyła się kiedykolwiek. W każdym razie taka opcja pojawi się w Divinity: Original Sin 2, bowiem Kickstarterowa kampania Larian Studios przekroczyła właśnie pułap 1,2 mln dolarów, co odblokowało taką niezwykłą alternatywę.

Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: Divinity: Original Sin 2 z opcją gry nieumarłym!

Link to comment
Share on other sites

Trochę tego było - Neverdead, Stubbs the Zombie (choc nie dziwię się, że o nich zapomniałeś...) W m&m 7 i morrowindach mogło cię przemienić itd. Ale tak od staru trupem w RPGu? Hmm... Ciekawe czy będzie to miało REALNY wplyw na mechanikę (np. zaklecia) i fabułe (dialogi). 1 była fajna, ale muszą popracować nad historią i kilkoma detalami (perswazja...), a bedzie dobrze. I niech sie zdecyduja, czy to komedia czy nie. Z 1 strony wybebeszone trupy, a z 2 skradanie sie w przebraniu kamienia.
Link to comment
Share on other sites

Fakt, zapomniałem o nich. Właśnie sobie uświadomiłem, że nie wziąłem pod uwagę również... mojego ukochanego Tormenta! :) Niby nigdzie nie jest powiedziane, że grasz truposzem, ale jednak wszystkie okoliczności na to wskazują. :) Co do D:OS2, to na razie wiadomo, że nieumarli mają mieć własne drzewka umiejętności. Pewnie również zaklęcia. Z humoru na pewno nie zrezygnują, tyle że z humorem Lariana jest jak z humorem Pilipiuka - uwielbiasz go lub nienawidzisz. ;)
Link to comment
Share on other sites

Nie mam nic do ich dowcipasów, ale niech się zdecydują na 1 konwencję, bo trochę bez sensu to wszystko. Co do gościa z Planescape'a to raczej nie był typowym nieumarłym, raczej gościem, który technicznie nie mógł umrzeć. UD to jegomość, który odwalił kitę, ale ktoś lub coś go ożywiło. Tak, ta dyskusja jest ekstremalnie nerdowska :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...