Skocz do zawartości

W co nowego graliście lub chcielibyście zagrać.


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

lol  :D

Skąd się bierze przeświadczenie, że jak ktoś gra i czyta, to jest facetem?:P

Shane -> to pewnie nie kwestia emulatorów, a "zbyt nowych" sterowników - sam miałem problem z NwN na moim GeForce'ie; zmiana sterowników karty na starsze załatwiła sprawę.

Sama nie wiem, czytałam trochę na forach dotyczących tego problemu, wygląda na to, że jednak same stery nie wystarczą. Cóż... poczekam trochę, i tak mam co teraz robić, a jak ściągnę Fly'a, to mój lap zacznie współpracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żadna inna gra mnie tak nie zachwyciła jak Planescape Torment. Głęboka fabuła, wielowątkowość, mnóstwo opcji dialogowych coś pięknego. Podobno jest dodatek do tego, ale nie jestem pewien czy to nie jest jakiś mit wymyślony, aby denerwować fanów tej wspaniałej gry. O drugiej części Plenescape'a można sobie już chyba tylko pomarzyć, ale marzenia czasem się spełniają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Thief 1 działa, TR1 działa - stare gry rządzą  ;D

Fly załatwił problem szybko i sprawnie, o dziwo nawet nie zdążyłam zasnąć  :)

Dziękuję  :-* :P

Noooo...troche przechwaliłaś z tym szybko i sprawnie :-) ale się jakoś udało. Stare gry rządzą, o ile uda się je uruchomić na laptopie Shane :-P. Nie ma za co  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro biorą się za to "ojcowie założyciele" całej serii a nie jakąś podrzędna firma to raczej jestem dobrej myśli. Panowie z Eidos raczej własnej gry spaprać nie powinni. Swoją droga pójdę chyba w Twoje ślady Shane  i też go odpalę "złodziejaszka" :)- pora odświeżyć sobie ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eidos ma na koncie parę produkcji znoszących złote jaja za pomocą kolejnych odsłon, więc jest nadzieja, że sam siebie nie podkopie. Co będzie, okaże się w praktyce - tak czy wspak, kupię ten tytuł, czy będzie świetny, czy też gorszy niż trójka. Z chęcią jeszcze raz "zobaczę się" z Garrettem w nowej szacie graficznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak żeby Król Garrett IV był lepszy niż jego poprzednik. Sam też z chęcią pośmigam raz jeszcze ze zwinnym złodziejaszkiem poprzez coraz to nowe, ciemne lokacje. Aby tylko panowie z Eidos nie spaprali roboty, choć z drugiej strony sama nowa szata graficzna może już przyciągnąć. Czas pokaże co się z tego wykluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wiem, ze stary temat, ale jeśli ktoś oprócz mnie gra jeszcze w stare thiefy i z niecierpliwoscia czeka na czwórkę, to prosze koniecznie wygooglować "the dark mod". W skrócie jest to taki total conversion do dooma3, ktory zmienia gameplay i swiat gry znany z Thiefa, w szczegolnosci 2 pierwszych czesci.

Projekt jest caly czas rozwijany, na oficjalnej stronie mozna sciagnac kilkanascie misji stworzonych przez fanow za pomoca dolaczonego edytora. Niektore naprawde trzymaja poziom. Niestety, w wiekszosci nie sa ze soba powiazane fabularnie, tak jak i z fabula thiefa, Garretem itd itp (prawa autorskie). Mimo wszystko czuc znany klimat rozgrywki :-P. Oprocz fajnej grafiki i fizyki (engone doom3, dynamiczne cienie, mozliwosc zapalania jednej swiecy od drugiej), gra ma jeszcze ciekawe smaczki typu system otwierania zamkow "na słuch", moim zdaniem lepszy niz w orginale. Do uruchomienia potrzebna jest plytka z doomem 3, ale dla tego moda warto wydac te 20 zł ;)

Wiecej info na oficjalnej stronie - Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...