Skocz do zawartości

W co nowego graliście lub chcielibyście zagrać.


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio grałem w Mass Effect 3 i niestety gra mnie zasmuciłam. Jest bardzo duża przerwa między "dwójką", a "trójką". Grając w ME 3 myślałem, że gram w grę typu CoD. Jeden super bohater i tysiące przeciwników na raz. Bardzo dużo bezmyślnego strzelania, a za mało prawdziwego Mass Effect'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio niewiele miałem czasu, więc mało grałem, dlatego robi się spora lista gier, w które muszę zagrać w tym roku. Na pewno kolejna część Mass Effect, nie skończyłem jeszcze drugiej części Crysisa, przymierzam się też do Trine 2, bo jedynka była bardzo fajna :). Poza tym oczywiście wielkie premiery tego roku - Risen 2, GTA V, może Diablo III.

A co do tego w co ostatnio grywałem - na pewno TES V: Skyrim i FIFA 12. No i jeszcze w Red Orchestra niedawno spróbowałem zagrać, ale niestety gra mi się niezbyt spodobała ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się jeszcze do odpowiedzi poprzednika. Crysis 2 to dziwna gra. Zaczyna się wyśmienicie. Piękne wodotryski graficzne, fabuła dosyć fajnie rozpoczęta. Ale po jakimś czasie przyzwyczajamy się do grafiki i już tak bardzo nie cieszy. Więc zostaje tylko fabuła, która z czasem staje się monotonna. Idź, zabił tysiące wrogów i idź dalej.

      Teraz opiszę Skyrim'a. Gra jest według mnie bardzo dobra. Trzyma bardzo mocno klimat poprzedniczki. Choć przyznam, że grając w piątą część wydawało mi się, że gram w grę przeniesioną z konsoli. Sterowanie było robione tak jakbym na pada. Co w sumie nie zmienia faktu, że fabuła, rozwój bohatera, misje poboczne, oraz moje ulubione, skradanie się i wykańczanie wszystkich z łuku jest postawione na bardzo wysokim poziomie. Mogę przyznać, że jest to pełnoprawna gra roku 2011.

      A jeśli chodzi o oczekiwane gry, to bardzo czekam na nowego Hitman'a. Uwielbiam Pana z kodem kreskowym. :D

Również nowy Far Cry i Maksiu Payne zapowiadają się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est bardzo duża przerwa między "dwójką", a "trójką". Grając w ME 3 myślałem, że gram w grę typu CoD. Jeden super bohater i tysiące przeciwników na raz. Bardzo dużo bezmyślnego strzelania, a za mało prawdziwego Mass Effect'a.

War never changes...

A na poważnie, to BioWare cały czas brnie w jak największe uproszczenie rozgrywki w swoich dziełach, więc w sumie mnie to nie dziwi.

Poza tym oczywiście wielkie premiery tego roku - Risen 2, GTA V, może Diablo III

Dammit, na Risen 2 chyba nie zmieszcze się teraz w minimalnych. Ale Diablo III - OMNOMNOMNOM! Ciekawi mnie jak będzie działać Dom Aukcyjny, ponieważ perspektywa podreperowania studenckiego budżetu na legalnej sprzedaży znalezionych w grze przedmiotów brzmi bardzo kusząco... :) Tylko ta cena premierowa troszkę niszczy...

GTA V... kiedyś, najpeirw muszę dorwać "czwórkę", a i to nieprędko się stanie. Za to coraz mocniej nęci mnie pespektywa powrotu do Neverwinter Nights i/lub Morrowinda. :>

Choć przyznam, że grając w piątą część wydawało mi się, że gram w grę przeniesioną z konsoli. Sterowanie było robione tak jakbym na pada. Co w sumie nie zmienia faktu, że fabuła, rozwój bohatera, misje poboczne, oraz moje ulubione, skradanie się i wykańczanie wszystkich z łuku jest postawione na bardzo wysokim poziomie.

Głowy sobie uciąć nie dam, ale wydaje mi się, że sterowanie właśnie było robione pod konsole, a dopiero potem adaptowane do wersji PC. "Wykańczanie z łuku" musi wyglądać jeszcze lepiej po patchu 1.5 i kill camerach, nu? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wykańczanie z łuku" musi wyglądać jeszcze lepiej po patchu 1.5 i kill camerach, nu? :>

Jeszcze nie instalowałem tego nowego patcha. Na razie grałem na tym 1.4. Muszę odczekać jakiś czas aby znowu przysiąść do Skyrima.

Ale Diablo III - OMNOMNOMNOM!

Mnie jakoś ta część nie przekonuje. Po pierwsze to jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie tego 15 maja. Przecież już kilka razy miała wychodzić, a do tego były nawet beta testy już. A po drugie idąc ideą większości gier, nie mówię wszystkich bo trafiają się dobre gry, to ta część pewnie będzie bardziej nastawiona na grafikę niż na rozrywkę. Pewnie będzie dobry hack 'n' slash, ale nie rewelacyjny tak jak "dwójka.

kiedyś, najpeirw muszę dorwać "czwórkę",

Mogę polecić grę. Najlepsza część po SA oczywiście. W SA można było więcej "robić" z bohaterem. Ale fizyka, grafika, misje, postacie i wiele innych czynników robi z tej części, grę rewelacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale Diablo III - OMNOMNOMNOM!

Mnie jakoś ta część nie przekonuje. Po pierwsze to jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie tego 15 maja. Przecież już kilka razy miała wychodzić, a do tego były nawet beta testy już. A po drugie idąc ideą większości gier, nie mówię wszystkich bo trafiają się dobre gry, to ta część pewnie będzie bardziej nastawiona na grafikę niż na rozrywkę. Pewnie będzie dobry hack 'n' slash, ale nie rewelacyjny tak jak "dwójka.

Wyjdzie, wyjdzie. ;) Nie sądzę, żeby Blizz się nastawiał na grafikę, bo wówczas zrobiliby grę full 3D. Oczywiście, gra musi przystawać do dzisiejszen technologii i ładnie się prezentować, ale widać, że chłopaki bardzo przykładają się do mechaniki rozgrywki, skoro kilka tygodni przed premierą postanawiają zmienić cały system.

Zresztą, single może być zepsuty, ja sobie ostrze zęby na granie po Battle.Necie. Z tym, że raczej nie od dnia premiery, bo 180 zł to dla mnie zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, single może być zepsuty, ja sobie ostrze zęby na granie po Battle.Necie. Z tym, że raczej nie od dnia premiery, bo 180 zł to dla mnie zdecydowanie za dużo.

Jak można tyle kasy wyciskać, już z emerytów? :D

Ale z ceną serio przesadzili. No ale Diablo ma pewnie wielu fanów, którzy kupią grę bez względu na wysokość ceny.

Ja tam nie lubię MP. Prawie nigdzie. Jeśli już gram to w COD'a i CS'a. Ale to wszystko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to na pewno. Skoro o Mroczną Edycję o wiele mniej rozpoznawanego na świecie Wiedźmina 2 ludzie się zabijali, to Diablo III też zejdzie na pniu. ;)

Ja za MP czy grami MMO też specjalnie nie przepadam, ale granie w DII po Battle.Necie milo wspominam. Jak w DIII będzie podobnie, to chętnie zmarnuje na to trochę swojego życia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesteś niegodziwy! o! Zabijasz moje marzenia.  ::)

Trochę zrozumienia byś okazał  :-\

Eee.... czego? :o

Witam. Ja od dawien dawna czekam na Planescape: Torment 2 oraz Icewind Dale 3 :P A tak na poważnie to nie mogę się doczekać Dragon Age III.

No wiesz, skoro Duke Nukem Forever w końcu wyszedł... :>

A DA III zapowiada się (na chwilę obecną) na jeszcze większą komedię niż DA II. ;)

Fajnie Cię znów widzieć, tj. czytać, Aldarionie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A DA III zapowiada się (na chwilę obecną) na jeszcze większą komedię niż DA II.

Mam nadzieję, że tym razem postarają się bardziej niż przy dwójce. Chciałbym, żeby trójka była bardziej podobna do pierwszej części.

No ja właśnie też liczę na to, że zrobią bardziej podobną do pierwszej części. Wszak "dwójka" też nie była zła. Ale to już nie to samo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...