Skocz do zawartości

W co nowego graliście lub chcielibyście zagrać.


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakis czas chetnie wracam do leciwej, niesłusznie zapomnianej gry pod tytułem Full Spectrum Warrior. Polecam ja każdemu, kto chciałby zaznać w miarę realistycznego, taktycznego podejścia do współczesnego pola bitwy.

Ja akurat w FSW nie mogłem się nigdy odnaleźć. Jakoś mi nie podchodziła. Jakaś taka nijaka jak dla mnie.

A tak osobiście to zagrywam się teraz w kilka tytułów. Borderlands 2 kupiłem w ciemno bo była promocja na klucza. A tu wielkie zaskoczenie. Gra jest niesamowita. Ciekawe lokacje, oprawa graficzna i ten niesamowity humor. :D Tak więc polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia, albo nie wie co kupić.

Druga gra to Homefront. Kupiłem bo też była promocja na klucze. Niespełna 11 zł. A multi w tej grze jest spoko. Kampania dla jednego gracza jest co prawda bardzo krótka (3-4h), ale i tak lubię ją przechodzić i następnie grać w multi.

Deus Ex'a Human Revolution chyba nikomu z tutaj obecnych nie muszę przedstawiać. Klimat przez wielkie "K". Ta gra już teraz jest klasyką gatunku jak dla mnie.

No i z racji tego, że naprawiłem swojego XBOX'a 360 to zagrywam się teraz na nim w FNR4, FNC i EA SPORTS MMA. Ale to tak dla zabawy tylko.

Najbardziej z tych wszystkich gier wciągnęła mnie Forza Horizon(tak, na X'ie jestem piratem :D). Praktycznie nie mogę się oderwać od telewizora. Gra bije na głowę wszystkie NFS'y jak dla mnie. Mój numer jeden w grach wyścigowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli ktokolwiek zagalądajacy tutaj potrzebuje pomocy w kwestii Diablo III, to jej z miłą chęcią udzielę (w miarę możliwości ofc ;) ) Matyou#2158 to mój btag. cya

żeby Wielki Admin nie wyrzucił mnie za offtop - Bioshock Infinite (szykuje sie ekstra!), oraz Mass Effect 3 (na podium do kupienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Parę dni temu skończylem The Last of Us: Remastered. Gra bardzo dobra, ale chyba jednak ciut przereklamowana. Mawia się, że tytuł stanowi przełom - bzdura. To po prostu rozwinięcie schematu Uncharted z naciskiem na skradanie i poważniejszym klimatem. Prawdą jest natomiast to, że anglojęzycznej aktorce, która podkładała głos pod Ellie należy się Oskar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej branży raczej muszę dysponować konsolami i mocnym PC :)

Heavy Rain jest bardzo fajne, polecam. Mało w tym gry, ale fabuła świetna. z podobnych produkcji na PC rekomenduję oba sezony The Walking Dead. Gry są rewelacyjne - nie jestem fanem zombie, serialu nie widziałem, komiksu też nie, ale klimat jest tak gęsty, że przebija chyba wszystko, co do tej pory oferowały gry. Z większością RPG-ów włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie skończyłem Wasteland 2. Bożesz, gra jest GENIALNA! Oczywiście, ma pomniejsze wady, ale ten klimat, walki, masa broni, sensowny rozwój postaci, wybory i realne ich konsekwencje. Nie sądziłem, że jeszcze doczekam takiego RPGa. 9/10 Jak w ryj strzelił. Gdyby nie kilka bugów (w tym 1 taki, który uniemożliwił skończenie pobocznego questa) dałbym 10. Szczerze polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...