Skocz do zawartości

W co nowego graliście lub chcielibyście zagrać.


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem Wasteland 2. Bożesz, gra jest GENIALNA! Oczywiście, ma pomniejsze wady, ale ten klimat, walki, masa broni, sensowny rozwój postaci, wybory i realne ich konsekwencje. Nie sądziłem, że jeszcze doczekam takiego RPGa. 9/10 Jak w ryj strzelił. Gdyby nie kilka bugów (w tym 1 taki, który uniemożliwił skończenie pobocznego questa) dałbym 10. Szczerze polecam. 

Ha, pamiętam, że odnosiłeś się bardzo ostrożnie (żeby nie powiedzieć sceptycznie) do idei crowdfundingu. Okazuje się jednak, że w ten sposób można stworzyć naprawdę dobrą grę. ;)

Ja w WL2 jeszcze nie miałem okazji grać, ale jest zdecydowanie na mojej liście do-szybkiego-kupienia. Być może po świętach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 lata później...

W dupę węża, jak ten czas zapieprza!

PoE jest okay. Mechanicznie dobre, choć te cztery rodzaje obrony są nieco mętne. Tak czy siak walki na plus. Gorzej z fabułą. Nie wiem, kto wpadł na pomysł, by uderzać w aż tak epickie tony w zupełnie nowym uniwersum. W D&D sprawy bogów miały swój ciężar, bo ludzie mieli już jakiś stosunek do nich, a tu? Przypadkowe zlepki liter, nic więcej. To samo dodatki. 1 części Marchii była spoko, druga znów przesadnie pompatyczna.

Torment to największa porażka roku. Od początku było jasne, że walki będą tu mało ważne, więc nie marudzę, że są do niczego. Ale fabułę pisał chyba ktoś na bani. Początek fajny, choć nieco leniwy. Akt w "żywym mieście" był idealnie wyważony i ciekawy, ale za zakończenie powinni trafić przed jakiś trybunał. Pośpieszne, raptowne i niewiele wyjaśniające.  Zupełnie, jakby ktoś rzekl: no chłopaki, forsa się kończy, trza tu walnąć jakiś epilog. Że nie bardzo pasuje w tym miejscu? Oj tam oj tam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...