Jump to content

Wiedźmin 2-Kokarda temerskich wojsk specjalnych


fenn
 Share

Recommended Posts

Witam, otóż na stronie solucji tego forum Ulepszenia zbroi jest informacja, że ową kokardę zdobywamy automatycznie po zakończeniu misji Atak na Vergen, jednakże jak sprawdzam moje eq na początku Aktu III to jej nie ma. Czy to błąd w poradniku, czy to zależy od decyzjitypu nie zabijać henselta albo iść uratować Iorwetha a może w najnowszej wersji wiedźmina 2 się już tego nie dostaje z misji i trzeba gdzie indziej szukać jeżeli się w ogóle da. A jeśli się da to w którym miejscu ona jest?

Link to comment
Share on other sites

Witaj. Kokarda powinna zostać przyznana po zakończeniu oblężenia Vergen, tak jak wspomniano w poradniku. Na pewno nie ma jej w ekwipunku? Łatwo można ją przeoczyć.

Warto też pamiętać, że jeśli bierzesz udział w oblężeniu po stronie Iorwetha, to na koniec otrzymasz kokardę nie temerską, ale aedirńską.

Link to comment
Share on other sites

Jak już mówiłem po stronie Roche'a jestem już na początku aktu III (przed zejściem do Loc Muinne) i nie widzę jej nigdzie i tu też nie chodzi że mam aedirńską zamiast temerskiej albo na odwrót, mój problem polega na tym że nie mam żadnej kokardy, najpierw sprawdziłem w ulepszeniach a potem reszte i nic nie było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...